Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.2005 |
| IČO | 71239766 |
| Datová schránka | 75tk7th |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 48 smluv za celkem 27 mil. Kč;
21 smluv má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
31,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa škol Teplice příspěvková organizace | 2 | 426 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generali Česká Distribuce a.s. | 1 | 426 360 Kč |
| AUTO VINKLER, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 2 | 1 203 875 Kč |
| Energie | 2 | 796 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 503 372 Kč |
| Odpady | 2 | 78 823 Kč |
| IT Hardware | 1 | 77 576 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 60 991 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 36 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa škol Teplice příspěvková organizace | 16 | 12 165 258 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 275 602 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebniny DEK a.s. | 2 | 4 911 683 Kč |
| RIVA, a.s. | 1 | 3 025 000 Kč |
| ELFETEX, spol. s r.o. | 1 | 1 573 000 Kč |
| Louda Auto a.s. | 1 | 1 149 379 Kč |
| ČEZ Prodej, a.s. | 2 | 796 000 Kč |
| Správa škol Teplice příspěvková organizace | 2 | 275 602 Kč |
| Generali Česká Distribuce a.s. | 2 | 227 770 Kč |
| Bc. Michal Burdek | 1 | 174 240 Kč |
| Bc. Miroslav Burdek | 2 | 138 567 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 2 | 78 823 Kč |
| Pavel Koníček | 1 | 54 496 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 36 300 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
16 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 76,19 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 43 | 17 486 000 Kč |
| Odpady | 44 | 4 653 930 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 2 310 930 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 887 600 Kč |
| Telekomunikační služby | 22 | 762 300 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 187 215 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 157 300 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 35 915 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa škol Teplice příspěvková organizace | 19 | 9 368 355 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Marius Pedersen a.s. | 4 | 3 197 258 Kč |
| Správa škol Teplice příspěvková organizace | 4 | 2 411 145 Kč |
| Truckcentrum KROYS s.r.o. | 1 | 2 217 930 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 1 887 600 Kč |
| innogy Energie, s.r.o. | 1 | 770 000 Kč |
| K & V ELEKTRO a.s. | 2 | 294 045 Kč |
| POHAS s.r.o. | 1 | 205 700 Kč |
| Stavebniny DEK a.s. | 2 | 185 295 Kč |
| CZECH M.A.T. s. r. o. | 1 | 157 300 Kč |
| RIVA, a.s. | 2 | 137 922 Kč |
| Lenka Čapková | 1 | 93 291 Kč |
| ELFETEX, spol. s r.o. | 1 | 93 099 Kč |
| Pavel Koníček | 1 | 93 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 189 486 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 131 630 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa škol Teplice příspěvková organizace | 4 | 383 866 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 189 486 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 131 630 Kč |
| Správa škol Teplice příspěvková organizace | 2 | 131 630 Kč |
| Stavebniny DEK a.s. | 1 | 62 750 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 85 | 73 880 905 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa škol Teplice příspěvková organizace | 2 | 4 910 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebniny DEK a.s. | 1 | 4 840 000 Kč |
| AutoJar s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 53 130 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 53 130 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa škol Teplice příspěvková organizace | 1 | 53 130 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 190 | 15 260 456 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 55 475 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa škol Teplice příspěvková organizace | 1 | 55 475 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa škol Teplice příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ptáček - velkoobchod, a.s. | 1 | 72 600 Kč |