Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Kateřina Navarová
změna 13.08.2024
| Založeno | 01.07.2013 |
| IČO | 71294066 |
| Datová schránka | 387yc4j |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 43 smluv za celkem 5 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 266 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kytlická | 1 | 266 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 9 | 1 | 266 040 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 419 174 Kč |
| IT Hardware | 1 | 79 690 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 29 656 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 10 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 9 | 1 | 307 370 Kč |
| 24U s.r.o. | 1 | 111 804 Kč |
| Karel Kříž | 1 | 79 690 Kč |
| Stavitelství Pecka s.r.o. | 1 | 64 505 Kč |
| Libor VÁLEK | 1 | 45 143 Kč |
| Jaroslava Šebestová | 1 | 29 656 Kč |
| Nomitte s.r.o. | 1 | 10 000 Kč |
| Středisko praktického vyučování Vinohrady, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kytlická | 10 | 648 168 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 543 639 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 8 | 188 220 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 98 297 Kč |
| IT | 1 | 7 321 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 9 | 3 | 266 820 Kč |
| Mateřská škola Kytlická | 1 | 266 820 Kč |
| Atelier Dokument s.r.o. | 2 | 105 617 Kč |
| ALL ACCOUNT CZ s.r.o. | 2 | 10 285 Kč |
| Nomitte s.r.o. | 1 | 10 000 Kč |
| Jaroslava Šebestová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kytlická | 10 | 659 541 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 266 820 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 43 | 4 928 074 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 1 555 470 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 149 562 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GARTENSTA PLUS s.r.o. | 1 | 1 519 441 Kč |
| Stavitelství Pecka s.r.o. | 1 | 149 562 Kč |
| WIA spol. s r.o. | 1 | 35 981 Kč |
| Nomitte s.r.o. | 1 | 10 000 Kč |
| Lokša PrePress, s. r. o. | 1 | 48 Kč |
| pro servis firem s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kytlická | 6 | 1 715 032 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 118 465 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 84 714 Kč |
| Energie | 13 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Pecka s.r.o. | 2 | 203 179 Kč |
| Městská část Praha 9 | 1 | 0 Kč |
| Středisko praktického vyučování Vinohrady, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kytlická | 4 | 203 179 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 126 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kytlická | 1 | 126 000 Kč |
| HIFI CZ s.r.o. | 1 | 72 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| WESTech solutions s.r.o. | 1 | 126 000 Kč |
| Mateřská škola Kytlická | 1 | 72 790 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 383 714 Kč |
| Služby závodních jídelen | 7 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kytlická | 1 | 383 714 Kč |
| HIFI CZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Česká jídelna - zařízení školního stravování, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| JUDr. Monika Nekvasilová, advokát | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 383 714 Kč |
| Mateřská škola Kytlická | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 61 | 13 221 042 Kč |
| Zemědělství | 1 | 188 470 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Pecka s.r.o. | 1 | 188 470 Kč |
| ALL ACCOUNT CZ s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Středisko praktického vyučování Vinohrady, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kytlická | 3 | 297 370 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 1 754 572 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vít Míchal | 1 | 146 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kytlická | 1 | 146 410 Kč |