Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Martin Chytka
změna 01.08.2020
| Založeno | 11.03.2006 |
| IČO | 72742879 |
| Datová schránka | sx7mmx6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 229 smluv za celkem 7 mil. Kč;
19 smluv má zásadní nedostatek;
23,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český ráj - Bartošova pec, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Global Mobile Multimedia CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Panský dům a Pyramida s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Jablonec n. N., s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ACET ČR, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Jaroslav Urban | 1 | 0 Kč |
| Česko-německý fond budoucnosti, nadační fond | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 7 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
37 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 97,37 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 56 440 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 0 Kč |
| IT Hardware | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Spoření a repo operace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 1 | 56 440 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 35 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 72 818 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 9 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 1 | 72 818 Kč |
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 29 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,94 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 587 200 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 0 Kč |
| Nábytek | 3 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 3 | 2 587 200 Kč |
| Jana Majerová | 1 | 0 Kč |
| KRASSA 2015 s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vybavení škol s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Jiří Kukla | 1 | 0 Kč |
| EurekoFyzio, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ladislav Vidurek | 1 | 0 Kč |
| Jiří Duštíra | 1 | 0 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. | 4 | 0 Kč |
| CK Sport - Kolínská II s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| inpublic group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Jablonec n. N., s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| APS Computer s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ELGUARD s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GAMBERO s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Pomáháme školám k úspěchu o.p.s. | 2 | 0 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ACET ČR, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Jaroslav Urban | 2 | 0 Kč |
| SKI KLUB JABLONEC N.N. z.s. | 1 | 0 Kč |
| Radek Hanč | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jablonecká energetická a.s. | 2 | 2 587 200 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 28 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
29 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 96,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 49 | 62 092 800 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 30 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 93,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 172 244 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 0 Kč |
| IT Hardware | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 1 | 172 244 Kč |
| EurekoFyzio, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| NEXINEO CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ATANERŠ HOTELS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CONSULTA BÜROTECHNIK, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| APS Computer s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ELGUARD s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| SPADIA LAB, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pomáháme školám k úspěchu o.p.s. | 2 | 0 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Eruditus - Kruh přátel školy, spolek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 1 | 172 244 Kč |
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 14 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
22 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 88,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 218 520 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 90 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 76 | 0 Kč |
| IT | 74 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 218 520 Kč |
| Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích | 1 | 90 000 Kč |
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 23 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 64,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 699 | 7 536 581 Kč |
| Pojišťovací služby | 197 | 5 283 280 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 178 310 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 25 | 96 800 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 93 798 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 93 798 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 25 | 91 564 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 79 134 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 0 Kč |
| IT Hardware | 2 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TELMO a.s. | 1 | 234 000 Kč |
| Ladislav Vidurek | 2 | 187 596 Kč |
| Lucie Hráčková | 1 | 105 270 Kč |
| Tennant Česká republika s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Petr Sudek | 1 | 91 564 Kč |
| Jaroslav Haba | 1 | 79 134 Kč |
| Sportlines a.s. - středisko volného času | 1 | 73 040 Kč |
| Česko-německý fond budoucnosti, nadační fond | 1 | 66 550 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 38 800 Kč |
| Horské chaty s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jiří Duštíra | 1 | 0 Kč |
| MultiSport Benefit, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| REMIMI s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ART Vision spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Jablonec n. N., s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| APS Computer s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Autodoprava Dvořák s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Allianz pojišťovna, a.s. | 4 | 0 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 27 | 972 754 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 793 | 1 963 358 Kč |
| Nábytek | 97 | 452 742 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 329 294 Kč |
| IT Hardware | 2 | 326 822 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 900 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 145 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 73 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 8 | 588 326 Kč |
| RETIGO s.r.o. | 1 | 452 742 Kč |
| APS Computer s.r.o. | 2 | 326 822 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 11 | 1 258 990 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 900 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 961 | 12 303 456 Kč |
| IT Hardware | 289 | 7 975 728 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 146 | 2 525 870 Kč |
| Stavebnictví | 169 | 2 424 008 Kč |
| Energie | 25 | 270 072 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 181 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 97 | 169 792 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 76 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 6 | 274 718 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 270 072 Kč |
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 1 | 181 500 Kč |
| PROLEMAX s.r.o. | 1 | 172 856 Kč |
| Ing. Milan Honců | 1 | 169 792 Kč |
| KOVONEX, spol. s r.o. | 1 | 132 000 Kč |
| REMIMI s.r.o. | 1 | 120 960 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 11 | 1 140 398 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 181 500 Kč |