Soukromá firma.
| Založeno | 14.04.2004 |
| IČO | 73605557 |
| Datová schránka | 6srv9ck |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 36 smluv za celkem 4 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 150 403 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 67 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 150 403 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace | 1 | 67 500 Kč |
| Městský obvod Pardubice V. | 1 | 51 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lukáš Ondráček | 3 | 269 653 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 229 600 Kč |
| Zemědělství | 1 | 147 378 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 12 | 1 | 1 125 190 Kč |
| Městský obvod Pardubice II | 2 | 171 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 147 378 Kč |
| Městská část Praha-Zbraslav | 1 | 58 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lukáš Ondráček | 5 | 1 502 168 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 209 528 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 76 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 147 378 Kč |
| Statutární město Pardubice | 2 | 127 750 Kč |
| Městská část Praha-Zbraslav | 1 | 62 150 Kč |
| Městský obvod Pardubice V. | 1 | 51 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lukáš Ondráček | 5 | 389 028 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 144 716 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 76 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 144 716 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 76 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lukáš Ondráček | 2 | 220 716 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 657 898 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 65 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 12 | 1 | 561 198 Kč |
| Statutární město Pardubice | 2 | 116 750 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 96 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lukáš Ondráček | 4 | 774 648 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 96 700 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 65 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 2 | 115 578 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 96 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lukáš Ondráček | 3 | 212 278 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 96 700 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 96 700 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lukáš Ondráček | 2 | 156 700 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 27 | 1 810 500 Kč |
| Zemědělství | 1 | 96 700 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 60 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 4 | 112 877 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 96 700 Kč |
| Technické služby města Chomutova, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lukáš Ondráček | 6 | 209 577 Kč |
| Statutární město Pardubice | 2 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 51 | 8 096 815 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 26 | 1 745 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 96 700 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lukáš Ondráček | 2 | 156 700 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 6 | 14 823 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 96 700 Kč |
| Technické služby města Poděbrad s.r.o., | 1 | 14 823 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lukáš Ondráček | 2 | 111 523 Kč |