Soukromá firma.
| Založeno | 02.09.2009 |
| IČO | 74969790 |
| Datová schránka | wkn3qsk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 65 smluv za celkem 12 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 4 | 1 281 126 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 135 262 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Vacín | 5 | 1 416 388 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 635 755 Kč |
| Zemědělství | 2 | 271 554 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 13 292 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský obvod Ústí nad Labem-město | 13 | 2 779 577 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 3 | 179 419 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Vacín | 16 | 2 958 995 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 341 447 Kč |
| Zemědělství | 3 | 257 216 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 222 967 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský obvod Ústí nad Labem-město | 11 | 1 676 008 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Vacín | 12 | 1 676 008 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 27 | 4 217 251 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 1 160 978 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 930 974 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 17 | 4 110 996 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 83 127 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Vacín | 18 | 4 194 123 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 79 945 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 79 945 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Vacín | 1 | 79 945 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 2 124 538 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 542 706 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 12 | 2 667 245 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Vacín | 12 | 2 667 245 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 54 | 8 843 112 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 88 185 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 3 | 430 995 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Vacín | 3 | 430 995 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 314 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 314 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Vacín | 2 | 314 600 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 81 | 17 345 583 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 77 507 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Vacín | 1 | 77 507 Kč |