Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 04.07.2003 |
| IČO | 75004097 |
| Datová schránka | k57maee |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 182 smluv za celkem 44 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
7,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 553 377 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 96 800 Kč |
| Kancelář | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace | 14 | 1 750 363 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4mont elektric s.r.o. | 1 | 300 080 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 253 297 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 143 940 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 98 797 Kč |
| ASTRA kancelářské potřeby s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| BossCan ComPrint spol. s r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 96 097 Kč |
| Martin Kubáň | 1 | 93 380 Kč |
| GASTRO MACH, s.r.o. | 1 | 89 113 Kč |
| SUCOM PRODUCTION s.r.o. | 1 | 85 518 Kč |
| BRYVECASTA s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Lexnova Technology s.r.o. | 1 | 74 990 Kč |
| Artory - Tendr, s.r.o. | 1 | 58 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 1 100 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 342 030 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 301 861 Kč |
| IT | 1 | 286 131 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 184 344 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 141 474 Kč |
| Kancelář | 1 | 84 700 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 79 860 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace | 13 | 2 827 534 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 1 100 000 Kč |
| MORAVEC group s.r.o. | 1 | 342 030 Kč |
| I-THERM, spol. s r. o. | 1 | 301 861 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 286 131 Kč |
| MMH our services s.r.o. | 1 | 141 474 Kč |
| Lékárna Jesenia s.r.o. | 1 | 114 000 Kč |
| LARGO PCO s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Priessnitzovy léčebné lázně a.s. | 1 | 108 000 Kč |
| Martin Kubáň | 1 | 85 134 Kč |
| BRYVECASTA s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 79 860 Kč |
| ČEZ ESL, s.r.o. | 1 | 75 444 Kč |
| Professional support s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 548 211 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 502 620 Kč |
| IT | 2 | 346 012 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 333 565 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 278 593 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 154 086 Kč |
| Kancelář | 1 | 108 900 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 96 800 Kč |
| Sociální péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace | 15 | 2 853 137 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GAVONA GASTRO s.r.o. | 2 | 502 620 Kč |
| Stamed s.r.o. | 2 | 474 600 Kč |
| Jan Gomola | 1 | 467 667 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 278 593 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 273 412 Kč |
| DMA Praha s.r.o. | 1 | 154 870 Kč |
| ILÍK, s.r.o. | 1 | 154 086 Kč |
| Martin Petřík | 1 | 114 660 Kč |
| STEELMET, s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Eagle Eyes a.s. | 1 | 96 800 Kč |
| ASTRA kancelářské potřeby s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| STAVBY VAPE, s.r.o. | 1 | 80 544 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 73 785 Kč |
| IMPOL COMPUTERS s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 1 217 474 Kč |
| Právní služby | 1 | 592 900 Kč |
| IT | 3 | 387 587 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 310 413 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 127 511 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 79 860 Kč |
| Kancelář | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace | 10 | 3 038 560 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 127 511 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 1 217 474 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 592 900 Kč |
| Jan Gomola | 1 | 310 413 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 246 985 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 208 483 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 169 242 Kč |
| Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace | 2 | 127 511 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 79 860 Kč |
| BRYVECASTA s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| IMPOL COMPUTERS s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 68 002 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 1 | 592 900 Kč |
| IT | 2 | 145 710 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 128 896 Kč |
| Kancelář | 1 | 96 800 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 72 600 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 40 808 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace | 7 | 1 121 270 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 40 808 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 592 900 Kč |
| Jan Gomola | 1 | 128 896 Kč |
| BRYVECASTA s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Viktor Stiak | 1 | 84 364 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 84 000 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 72 600 Kč |
| IMPOL COMPUTERS s.r.o. | 1 | 61 710 Kč |
| Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace | 1 | 40 808 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 2 | 930 000 Kč |
| Potraviny | 2 | 840 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 834 360 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 405 264 Kč |
| Právní služby | 1 | 363 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 333 657 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 217 800 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 131 890 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 79 860 Kč |
| IT | 1 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace | 18 | 5 595 405 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 834 360 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 3 | 580 800 Kč |
| VIDEN plus a.s. | 1 | 570 000 Kč |
| CBA NUGET s.r.o. | 1 | 570 000 Kč |
| Fruit servis s.r.o. | 1 | 540 000 Kč |
| MASO V+W, s.r.o. | 1 | 460 000 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 405 264 Kč |
| A S P E C, spol. s r.o. | 1 | 360 000 Kč |
| Lukáš Večerka | 1 | 300 000 Kč |
| ZVOSKA s.r.o. | 1 | 250 000 Kč |
| STAVBY VAPE, s.r.o. | 1 | 178 227 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 155 430 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 131 890 Kč |
| Jan Gomola | 1 | 117 864 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 79 860 Kč |
| IMPOL COMPUTERS s.r.o. | 1 | 61 710 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Potraviny | 3 | 1 140 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 570 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 363 000 Kč |
| Leciva | 1 | 137 016 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 90 000 Kč |
| IT | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace | 14 | 3 719 905 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIDEN plus a.s. | 1 | 570 000 Kč |
| CBA NUGET s.r.o. | 1 | 570 000 Kč |
| Fruit servis s.r.o. | 1 | 530 000 Kč |
| MASO V+W, s.r.o. | 1 | 420 000 Kč |
| AUDIT TEAM, s.r.o. | 3 | 363 000 Kč |
| PEK GROUP, a.s. | 1 | 360 000 Kč |
| ZVOSKA s.r.o. | 1 | 250 000 Kč |
| Lukáš Večerka | 1 | 250 000 Kč |
| PharmDr. Drahomír Tomas | 1 | 137 016 Kč |
| Pavel Diviš | 1 | 109 889 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 90 000 Kč |
| IMPOL COMPUTERS s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Potraviny | 3 | 950 000 Kč |
| Odpady | 1 | 810 700 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 570 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 271 860 Kč |
| Kancelář | 2 | 197 933 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 155 351 Kč |
| Leciva | 1 | 133 700 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 89 419 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 80 280 Kč |
| IT | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace | 18 | 4 671 875 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 810 700 Kč |
| VIDEN plus a.s. | 1 | 570 000 Kč |
| CBA NUGET s.r.o. | 1 | 570 000 Kč |
| Fruit servis s.r.o. | 1 | 540 000 Kč |
| MASO V+W, s.r.o. | 1 | 450 000 Kč |
| PEK GROUP, a.s. | 1 | 280 000 Kč |
| Alliance Laundry CE s.r.o. | 1 | 271 860 Kč |
| ZVOSKA s.r.o. | 1 | 200 000 Kč |
| PharmDr. Drahomír Tomas | 1 | 133 700 Kč |
| Lukáš Večerka | 1 | 130 000 Kč |
| Pavel Diviš | 1 | 120 032 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 101 133 Kč |
| BRYVECASTA s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| AMC GASTRONOM CZ, s.r.o. | 1 | 89 419 Kč |
| STAVBY VAPE, s.r.o. | 1 | 80 597 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 80 280 Kč |
| ILÍK, s.r.o. | 1 | 74 754 Kč |
| IMPOL COMPUTERS s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 110 176 Kč |
| Potraviny | 3 | 850 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 570 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 395 025 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 185 610 Kč |
| Leciva | 1 | 134 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 110 715 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 102 534 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 82 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 72 600 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 72 600 Kč |
| IT | 3 | 72 000 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 64 130 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace | 23 | 5 388 151 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 82 000 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBY VAPE, s.r.o. | 2 | 1 031 856 Kč |
| BENSTAR s.r.o. | 2 | 758 850 Kč |
| VIDEN plus a.s. | 1 | 570 000 Kč |
| CBA NUGET s.r.o. | 1 | 570 000 Kč |
| Fruit servis s.r.o. | 1 | 460 000 Kč |
| Alliance Laundry CE s.r.o. | 1 | 395 025 Kč |
| PENAM, a.s. | 1 | 260 000 Kč |
| ZVOSKA s.r.o. | 1 | 200 000 Kč |
| Sezame Product s.r.o. | 1 | 185 610 Kč |
| PharmDr. Drahomír Tomas | 1 | 134 000 Kč |
| Lukáš Večerka | 1 | 130 000 Kč |
| Pavel Diviš | 1 | 119 911 Kč |
| Alice Večerková | 1 | 110 715 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 102 534 Kč |
| Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace | 2 | 82 000 Kč |
| OKNOSTAV CZ, s.r.o. | 1 | 78 320 Kč |
| Eagle Eyes a.s. | 1 | 72 600 Kč |
| C - SYSTEM TRADE s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| ASTRA kancelářské potřeby s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| IMPOL COMPUTERS s.r.o. | 1 | 72 000 Kč |
| AMC GASTRONOM CZ, s.r.o. | 1 | 64 130 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 415 000 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 154 546 Kč |
| Potraviny | 3 | 1 046 500 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 828 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 458 850 Kč |
| Odpady | 1 | 447 700 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 3 | 301 769 Kč |
| IT | 3 | 242 871 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 181 769 Kč |
| Leciva | 1 | 127 808 Kč |
| IT Hardware | 1 | 70 688 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 65 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 61 710 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Sněženka Jeseník, příspěvková organizace | 30 | 8 420 288 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vak - Vodovody a kanalizace Jesenicka, a. s. | 1 | 2 415 000 Kč |
| STAVBY VAPE, s.r.o. | 2 | 889 444 Kč |
| Uzeniny ze statku Mohelnice s.r.o. | 2 | 828 000 Kč |
| ZVOSKA s.r.o. | 1 | 458 850 Kč |
| VIDEN plus a.s. | 1 | 458 850 Kč |
| CBA NUGET s.r.o. | 1 | 458 850 Kč |
| Fruit servis s.r.o. | 1 | 448 500 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 447 700 Kč |
| Lukáš Večerka | 1 | 322 000 Kč |
| AMC GASTRONOM CZ, s.r.o. | 3 | 301 769 Kč |
| PENAM, a.s. | 1 | 276 000 Kč |
| MANLOMKA s.r.o. | 3 | 240 959 Kč |
| PharmDr. Drahomír Tomas | 1 | 127 808 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 117 369 Kč |
| Jan Gomola | 1 | 102 850 Kč |
| Pavel Diviš | 1 | 100 377 Kč |
| ILÍK, s.r.o. | 1 | 94 594 Kč |
| IMPOL COMPUTERS s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| OKNOSTAV CZ, s.r.o. | 1 | 67 658 Kč |
| JESANA s.r.o. | 1 | 65 000 Kč |
| SORAL medical s.r.o. | 1 | 64 400 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 61 710 Kč |
| Eagle Eyes a.s. | 1 | 0 Kč |
| SMERO, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |