Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 75006839 |
| Datová schránka | sk4ms3j |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 49 smluv za celkem 24 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
6,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 3 | 868 720 Kč |
| CTP Invest, spol. s r.o. | 1 | 400 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370 | 1 | 468 720 Kč |
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 1 | 400 000 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 200 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 145 534 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 126 967 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 57 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 6 | 5 525 081 Kč |
| TRISPORT HAVEL s.r.o. | 1 | 3 368 690 Kč |
| Luděk Malán | 1 | 772 094 Kč |
| Petr Lukeš | 1 | 145 534 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 3 | 4 286 318 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 1 200 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 126 967 Kč |
| Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370 | 2 | 57 330 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 390 823 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 112 693 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 81 833 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 67 996 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 25 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 5 | 678 545 Kč |
| Petr Lukeš | 1 | 390 823 Kč |
| Z + Z Beck s.r.o. | 1 | 81 833 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 2 | 472 656 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 112 693 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 67 996 Kč |
| Sportovní zařízení města Tachova, příspěvková organizace | 1 | 25 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 398 902 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 42 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 4 | 552 252 Kč |
| Petr Lukeš | 1 | 398 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 1 | 398 902 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 111 350 Kč |
| Sportovní zařízení města Tachova, příspěvková organizace | 1 | 42 000 Kč |
| Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 37 | 11 488 202 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 42 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 4 | 456 418 Kč |
| Petr Lukeš | 1 | 265 094 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 149 324 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 2 | 414 418 Kč |
| Sportovní zařízení města Tachova, příspěvková organizace | 1 | 42 000 Kč |
| Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 118 703 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 3 | 118 703 Kč |
| Petr Lukeš | 1 | 84 823 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 1 | 84 823 Kč |
| Sportovní zařízení města Tachova, příspěvková organizace | 1 | 33 880 Kč |
| Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 5 267 229 Kč |
| Školení a kurzy | 37 | 1 726 836 Kč |
| Nábytek | 1 | 1 389 513 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 686 531 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 77 803 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 7 | 7 421 076 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 4 953 619 Kč |
| MY DVA group a.s. | 1 | 1 389 513 Kč |
| Stavitelství ŠMÍD s.r.o. | 1 | 686 531 Kč |
| KETNET s.r.o. | 1 | 313 610 Kč |
| František Mráz | 1 | 77 803 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 6 | 7 421 076 Kč |
| Sportovní zařízení města Tachova, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 83,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 8 409 007 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství ŠMÍD s.r.o. | 2 | 8 409 007 Kč |
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 6 | 8 409 007 Kč |
| Milan Prokop | 1 | 0 Kč |
| UDAS.CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 4 | 8 409 007 Kč |
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 73 | 687 960 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 280 399 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 6 | 280 399 Kč |
| Václav Novohradský | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Schoř | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BOVYS, s.r.o. | 3 | 200 399 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 80 000 Kč |
| Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370 | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 85 | 110 128 452 Kč |
| Dary a dotace | 85 | 18 585 745 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 25 | 1 027 800 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 281 930 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 66 713 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 5 | 373 443 Kč |
| Sportovní zařízení města Tachova, příspěvková organizace | 1 | 19 800 Kč |
| Zdeněk Schoř | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace | 2 | 281 930 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 66 713 Kč |
| Sportovní zařízení města Tachova, příspěvková organizace | 1 | 19 800 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 5 000 Kč |