Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jarmila Vaclachová
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.01.2007 |
| IČO | 75088606 |
| Datová schránka | fxea9bm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 97 smluv za celkem 82 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 60 785 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 121 571 Kč |
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 2 | 107 058 Kč |
| Václav Svoboda | 1 | 68 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 4 | 296 629 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 571 445 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 170 505 Kč |
| IT Hardware | 1 | 77 843 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ABC - Tours, spol. s r.o. | 1 | 271 600 Kč |
| Horský hotel Čarták, s.r.o. | 1 | 171 220 Kč |
| SV STAVEBNÍ ČINNOST s.r.o. | 2 | 170 505 Kč |
| Maximus Resort, a.s. | 2 | 128 625 Kč |
| MARKOPA s.r.o. | 1 | 84 907 Kč |
| Pavel Tvrdoň | 1 | 79 835 Kč |
| RAAB Computer s.r.o. | 1 | 77 843 Kč |
| Viktor Řeha | 1 | 72 800 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 60 785 Kč |
| Bum Bum s.r.o. | 1 | 50 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 12 | 1 168 720 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 10 | 1 257 286 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 130 680 Kč |
| IT | 1 | 85 170 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 83 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PSM plus s.r.o. | 3 | 953 991 Kč |
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 3 | 265 480 Kč |
| Miroslav Kunc | 1 | 166 369 Kč |
| Horský hotel Čarták, s.r.o. | 1 | 150 054 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 111 474 Kč |
| ABC - Tours, spol. s r.o. | 1 | 94 300 Kč |
| T.S.BOHEMIA a.s. | 1 | 85 170 Kč |
| FIT GASTRO s.r.o. | 1 | 71 460 Kč |
| JUMPING FITNESS, s.r.o. | 1 | 68 400 Kč |
| Hotel Duo a.s. | 1 | 51 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 12 | 1 753 018 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 130 680 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 83 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 4 912 056 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 177 600 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 163 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 3 | 5 089 656 Kč |
| KOMPAKT spol. s.r.o. | 1 | 163 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Holešov | 1 | 4 912 056 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 177 600 Kč |
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 1 | 163 350 Kč |
| Městské kulturní středisko Holešov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 9 | 39 357 962 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 16 465 951 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 7 539 329 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 328 515 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 155 648 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 60 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 53 906 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RAPOS, spol. s r.o. | 5 | 16 465 951 Kč |
| KDZ, spol. s r.o. | 4 | 7 192 494 Kč |
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 4 | 269 554 Kč |
| Ing. Jiří Dohnal | 3 | 212 355 Kč |
| tenderzona s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Ladislav Studený | 1 | 117 160 Kč |
| KSVSI s.r.o. | 1 | 116 160 Kč |
| ABC - Tours, spol. s r.o. | 1 | 84 475 Kč |
| MIRIBEN s.r.o. | 1 | 61 518 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 17 | 24 395 313 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 155 648 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 60 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 53 906 Kč |
| Město Holešov | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 40 516 335 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 205 182 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 5 | 40 721 517 Kč |
| KSVSI s.r.o. | 1 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komerční banka, a.s. | 3 | 40 516 335 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 205 182 Kč |
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 1 | 116 160 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 1 819 860 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 120 375 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 85 900 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 59 157 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SV STAVEBNÍ ČINNOST s.r.o. | 10 | 1 819 860 Kč |
| Ladislav Vaclach | 1 | 120 375 Kč |
| Václav Svoboda | 1 | 85 900 Kč |
| WORKOUT CLUB PARKS s.r.o. | 1 | 59 157 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 13 | 2 085 292 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 787 747 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 180 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 99 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 98 850 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 87 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 6 | 646 110 Kč |
| SV STAVEBNÍ ČINNOST s.r.o. | 2 | 372 240 Kč |
| ApS Brno s.r.o. | 1 | 234 727 Kč |
| Město Holešov | 1 | 180 000 Kč |
| TOP Priority s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 7 | 974 077 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 180 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 99 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 33 | 3 848 479 Kč |
| Školení a kurzy | 17 | 1 539 200 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 440 913 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 196 800 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 6 | 1 963 392 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Holešov | 1 | 1 264 479 Kč |
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 4 | 698 913 Kč |
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 194 | 77 705 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 41 | 4 113 421 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 41 | 3 763 100 Kč |
| Kancelář | 1 | 1 132 044 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 431 484 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 242 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 209 451 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 178 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 7 | 2 155 059 Kč |
| regiozona s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Ing. Karel Šaur | 1 | 205 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| regiozona s.r.o. | 1 | 1 132 044 Kč |
| Středisko volného času, příspěvková organizace | 4 | 835 951 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 431 484 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 203 280 Kč |
| Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Wastex, spol. s.r.o. | 1 | 0 Kč |