Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 26.11.2008 |
| IČO | 75132699 |
| Datová schránka | kgyk7iv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 42 smluv za celkem 10 mil. Kč;
2,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 1 | 69 454 Kč |
| Město Vrchlabí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 2123design s.r.o. | 1 | 69 454 Kč |
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 1 046 737 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 212 077 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 78 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vrchlabí | 1 | 800 000 Kč |
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 3 | 398 787 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 246 737 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 2 | 1 046 737 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 212 077 Kč |
| Mgr. Renata Koláčná | 1 | 108 000 Kč |
| ZAMA s.r.o. | 1 | 78 710 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 486 897 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 146 693 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 17 666 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 70 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 486 897 Kč |
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 4 | 272 429 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 2 | 486 897 Kč |
| mmcité a.s. | 1 | 146 693 Kč |
| Mgr. Renata Koláčná | 1 | 108 000 Kč |
| Koncepto, reklamní agentura s.r.o. | 1 | 17 666 Kč |
| Služby města Vrchlabí, příspěvková organizace | 1 | 70 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 4 891 500 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 526 810 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 266 200 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 197 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 78 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vrchlabí | 1 | 4 891 500 Kč |
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 5 | 649 200 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 526 810 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 2 | 5 418 310 Kč |
| Koncepto, reklamní agentura s.r.o. | 1 | 266 200 Kč |
| 2123design s.r.o. | 1 | 137 000 Kč |
| Mgr. Renata Koláčná | 1 | 108 000 Kč |
| Hana Jonová | 1 | 78 000 Kč |
| Radek Drahný | 1 | 60 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 78 | 5 606 849 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 20 | 5 115 880 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 326 099 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 87 120 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 60 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 54 000 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 10 | 886 729 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 198 099 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 51 000 Kč |
| Město Vrchlabí | 1 | 50 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 4 | 299 099 Kč |
| Ivan Polonský | 1 | 228 448 Kč |
| 2123design s.r.o. | 2 | 196 661 Kč |
| Hana Jonová | 2 | 162 620 Kč |
| Mgr. Renata Koláčná | 2 | 162 000 Kč |
| Nadační fond Škoda Auto | 1 | 77 000 Kč |
| Jan Hawel | 1 | 60 000 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 72 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 1 | 72 000 Kč |
| Kulturní dům Střelnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hana Jonová | 1 | 72 000 Kč |
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hana Jonová | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hana Jonová | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 96 | 4 505 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vrchlabí | 3 | 109 281 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 3 | 109 281 Kč |
| 2123design s.r.o. | 1 | 54 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 153 | 45 344 329 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vrchlabí | 1 | 0 Kč |
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| F - Gastro catering zařízení školního stravování s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Asociace turistických informačních center České republiky | 1 | 0 Kč |
| Regionální turistické informační centrum Krkonoše | 1 | 0 Kč |