Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy PastVina 
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Charles Bridge Private Equity, s.r.o. - Dceřiné společnosti

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 6 podřízených subjektů.

Založeno 14.08.2018
IČO 07347472
Datová schránka y6sh22k

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit na novinky u Charles Bridge Private Equity, Upozornit u subjektu + v 6 dceřiných společnostech

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Horoušany Reality s.r.o.


Nepřímá vazba přes:
Charles Bridge Private Equity, s.r.o. /Společník/ v Charles Bridge Pozemky Střední Čechy s.r.o. (od 16.11.2023) → Společník v Horoušany Reality s.r.o.

Charles Bridge Pozemky Střední Čechy s.r.o.


Charles Bridge Private Equity, s.r.o. /Společník/ v Charles Bridge Pozemky Střední Čechy s.r.o. (od 16.11.2023)

Charles Bridge Premium s.r.o.


Charles Bridge Private Equity, s.r.o. /Společník/ v Charles Bridge Premium s.r.o. (od 29.06.2023)

Charles Bridge Slezské Byty s.r.o.


Charles Bridge Private Equity, s.r.o. /Společník/ v Charles Bridge Slezské Byty s.r.o. (od 24.09.2018)

Charles Bridge Viladomy, s.r.o.


Charles Bridge Private Equity, s.r.o. /Společník/ v Charles Bridge Viladomy, s.r.o. (od 19.12.2023)

Rezidence Češkova s.r.o.


Nepřímá vazba přes:
Charles Bridge Private Equity, s.r.o. /Společník/ v Charles Bridge Premium s.r.o. (od 29.06.2023) → Společník v Rezidence Češkova s.r.o.