Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00073539 |
| Datová schránka | bsekkuz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Index klíčových rizik - zkráceně K–Index, je ukazatel míry rizikových faktorů. Tyto faktory jsou spojovány s rizikem korupce a nehospodárným nakládáním veřejných peněz.
Přehled rizik, která u jednotlivých subjektů sledujeme za rok 2025
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,91 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s s 2 smluvními partnery.
Detailní souhrn rizik a zajímavostí !!
Ministerstvo spravedlnosti od 17.12.2025 zrušilo veřejnosti přístup k evidenci skutečných majitelů.
Zásadním způsobem tím omezilo veřejnou kontrolu subjektů obchodujících se státem, dostávajících dotace
a zjednodušila praní špinavých peněz.
Detailní informace o smlouvách uzavřených státní organizací za poslední roky uvedených v registru smluv.
Podrobné informace o dotacích, které organizace dostala, z nejúplnější databáze dotací.
Firma Jihočeské muzeum v Českých dostala 138 dotací v celkové hodnotě 197 891 812 Kč.
Podrobné informace o veřejných zakázkách, které státní organizace vypsala či se jich zúčastnila jak z věstníku veřejných zakázek, tak z profilů zadavatelů.
Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích se vyskytuje
U subjektu registrujeme jeden profil zadavatele.
Detailní informace o aktuálním i dřívějším vozovém parku organizace.
Informace o insolvenčních řízeních, kterých se organizace účastní jako dlužník, věřitel či správce.
Pro základní informace o insolvenci musíte být přihlášeni
Přehledná statistika největších dodavatelů pro organizaci podle smluv v registru smluv.
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli subjektu společnosti
Přehledná statistika největších odběratelů zboží a služeb od této organizace podle smluv v registru smluv.
V roce 2026 byly největšími smluvními odběrateli subjektu společnosti
Podrobný přehled smluv, které organizace uzavřela s firmou, která sponzorovala politické straný (nebo její majitel).
Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích uzavřel 72 smluv smluv (tj. 6,56 % všech smluv) s firmami a osobami podporující politické strany.
Na hlídači máme kromě hlavních databází 46 dalších menších databází. Zde vám podrobně vypíšeme, co v nich o této organizaci naleznete.
O subjektu jsme našli 6 výsledků v jedné databázi.
Podrobnosti o organizace v dalších databázích 6