Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TREPART s.r.o. | 1 | 56 092 856 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 3 | 40 622 067 Kč |
| Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu | 1 | 0 Kč |
| ICT Energo, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 56 042 436 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CMI s.r.o. | 1 | 1 294 129 Kč |
| Alois Tacl | 1 | 183 049 Kč |
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 1 | 200 352 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TREPART s.r.o. | 1 smlouva za celkem 56 mil. Kč | ||||||||||
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 smlouva za celkem 39 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 18 150 Kč | ||||||||
| Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ICT Energo, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| COLAS CZ, a.s. | 1 smlouva za celkem 56 mil. Kč | ||||||||||
| Edenred CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CMI s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Alois Tacl | 1 smlouva za celkem 183 049 Kč | ||||||||||
| RAVAL INTERIER s.r.o. | 1 smlouva za celkem 200 352 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětské centrum Chocerady - centrum komplexní péče, příspěvková organizace | 1 | 56 092 856 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 0 Kč |
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 2 | 38 622 067 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 0 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 2 000 000 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 5 304 066 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 56 042 436 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 0 Kč |
| TS Bruntál, s.r.o. | 1 | 183 049 Kč |
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 | 200 352 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Dětské centrum Chocerady - centrum komplexní péče, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 56 mil. Kč | ||||||||||
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 39 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 18 150 Kč | |||||||||
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Vysoké učení technické v Brně | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| Jihočeský kraj | 1 smlouva za celkem 56 mil. Kč | ||||||||||
| Statutární město Přerov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TS Bruntál, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 183 049 Kč | ||||||||||
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 200 352 Kč |