Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 24 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pečovatelská služba Hrabyně, příspěvková organizace | 8 | 23 006 787 Kč |
| Obec Hrabyně | 7 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola prof. JUDr. Karla Engliše, Hrabyně, příspěvková organizace | 4 | 1 732 406 Kč |
| Everesta, s.r.o. | 1 | 17 847 Kč |
| CANIS PLUS s.r.o. | 1 | 1 372 Kč |
| S. A. B. Medical, s.r.o. | 1 | 17 061 Kč |
| 1 | 9 620 Kč | |
| 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pečovatelská služba Hrabyně, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 4 787 Kč | 2 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||
| Obec Hrabyně | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Základní škola a Mateřská škola prof. JUDr. Karla Engliše, Hrabyně, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 305 906 Kč | 1 smlouva za celkem 64 400 Kč | 1 smlouva za celkem 741 703 Kč | 1 smlouva za celkem 620 397 Kč | |||||||
| Everesta, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 17 847 Kč | ||||||||||
| CANIS PLUS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 372 Kč | ||||||||||
| S. A. B. Medical, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 17 061 Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 9 620 Kč | |||||||||||
| 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 6 | 23 002 000 Kč |
| Slezské zemské muzeum | 1 | 0 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 3 | 1 668 006 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 64 400 Kč |
| Pečovatelská služba Hrabyně, příspěvková organizace | 7 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 844 489 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Moravskoslezský kraj | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||
| Slezské zemské muzeum | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dům zahraniční spolupráce | 1 smlouva za celkem 305 906 Kč | 1 smlouva za celkem 741 703 Kč | 1 smlouva za celkem 620 397 Kč | ||||||||
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 64 400 Kč | ||||||||||
| Pečovatelská služba Hrabyně, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | |||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 smlouvy za celkem 753 503 Kč | 2 smlouvy za celkem 19 460 Kč | 1 smlouva za celkem 71 526 Kč |