Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 30 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GOLF BRNO a.s. | 17 | 49 108 245 Kč |
| Juniorská golfová akademie Kaskáda, o.p.s. | 6 | 630 340 Kč |
| Správní budova Kuřim s.r.o. | 5 | 914 447 Kč |
| TOS KUŘIM - OS, a.s. | 1 | 74 197 Kč |
| VPI II, a.s. | 3 | 81 473 635 Kč |
| Parkoviště Kuřim s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VPI V, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| GOLF BRNO a.s. | 1 smlouva za celkem 199 700 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 370 000 Kč | 1 smlouva za celkem 45 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 72 341 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 161 817 Kč | ||||
| Juniorská golfová akademie Kaskáda, o.p.s. | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 310 340 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | |||||||
| Správní budova Kuřim s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 114 250 Kč | 1 smlouva za celkem 74 197 Kč | 2 smlouvy za celkem 726 000 Kč | |||||||
| TOS KUŘIM - OS, a.s. | 1 smlouva za celkem 74 197 Kč | ||||||||||
| VPI II, a.s. | 3 smlouvy za celkem 81 mil. Kč | ||||||||||
| Parkoviště Kuřim s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| VPI V, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 3 | 355 490 Kč |
| Jihomoravský kraj | 6 | 1 124 197 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 447 700 Kč |
| TIC BRNO, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 200 000 Kč |
| Statutární město Brno | 9 | 46 676 186 Kč |
| Město Kuřim | 7 | 0 Kč |
| Město Jeseník | 1 | 54 450 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 897 759 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 smlouva za celkem 199 700 Kč | 1 smlouva za celkem 72 341 Kč | 1 smlouva za celkem 83 449 Kč | ||||||||
| Jihomoravský kraj | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 450 000 Kč | 1 smlouva za celkem 74 197 Kč | 1 smlouva za celkem 500 000 Kč | |||||||
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 smlouva za celkem 447 700 Kč | ||||||||||
| TIC BRNO, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Masarykova univerzita | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | ||||||||||
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 623 340 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 1 smlouva za celkem 45 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | 1 smlouva za celkem 161 817 Kč | |||||
| Město Kuřim | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| Město Jeseník | 1 smlouva za celkem 54 450 Kč | ||||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 897 759 Kč |