Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 25 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Droinvest s.r.o. | 7 | 4 325 825 Kč |
| LionStock s.r.o. | 1 | 57 929 Kč |
| INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SIDESS s.r.o. | 16 | 4 003 541 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Droinvest s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 322 000 Kč | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||
| LionStock s.r.o. | 1 smlouva za celkem 57 929 Kč | ||||||||||
| INVESTER GROUP HOLDING s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SIDESS s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 178 344 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 98 483 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Čáslav | 2 | 431 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 166 380 Kč |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 1 | 57 929 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 3 822 325 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 95 823 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 3 | 257 063 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 1 | 1 210 000 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 70 478 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 2 | 2 153 113 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 24 200 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 98 483 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Krajská nemocnice T. Bati, a. s., Klatovská nemocnice, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Čáslav | 1 smlouva za celkem 250 000 Kč | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 72 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 94 380 Kč | |||||||
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 1 smlouva za celkem 57 929 Kč | ||||||||||
| Středočeský kraj | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 smlouva za celkem 95 823 Kč | ||||||||||
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 smlouva za celkem 82 521 Kč | 2 smlouvy za celkem 174 542 Kč | |||||||||
| Fakultní nemocnice Bulovka | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 smlouva za celkem 70 478 Kč | ||||||||||
| Fakultní nemocnice Olomouc | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 24 200 Kč | ||||||||||
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 smlouva za celkem 98 483 Kč | ||||||||||
| Klatovská nemocnice, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |