Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 21 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Jablonné nad Orlicí | 21 | 28 056 733 Kč |
| Základní škola Jablonné nad Orlicí | 2 | 344 051 Kč |
| Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí | 1 | 10 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 0 Kč |
| GasNet Služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Jablonné nad Orlicí | 1 smlouva za celkem 137 940 Kč | 1 smlouva za celkem 460 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 5 smluv za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 10 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 77 760 Kč | 3 smlouvy za celkem 17 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 20 000 Kč | 1 smlouva za celkem 24 200 Kč | |
| Základní škola Jablonné nad Orlicí | 1 smlouva za celkem 215 477 Kč | 1 smlouva za celkem 128 575 Kč | |||||||||
| Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí | 1 smlouva za celkem 10 000 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| GasNet Služby, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pardubický kraj | 3 | 481 991 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 3 | 5 877 279 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 4 083 469 Kč |
| Divadlo pod Palmovkou | 1 | 0 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí | 7 | 96 300 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 67 760 Kč |
| Mgr. Roman Nožka | 1 | 11 197 062 Kč |
| Státní fond podpory investic | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pardubický kraj | 1 smlouva za celkem 137 940 Kč | 1 smlouva za celkem 215 477 Kč | 1 smlouva za celkem 128 575 Kč | ||||||||
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 smlouva za celkem 460 000 Kč | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Divadlo pod Palmovkou | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ČD - Telematika a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Centrum sociální péče města Ústí nad Orlicí | 1 smlouva za celkem 10 000 Kč | 1 smlouva za celkem 12 100 Kč | 1 smlouva za celkem 10 000 Kč | 1 smlouva za celkem 10 000 Kč | 1 smlouva za celkem 10 000 Kč | 1 smlouva za celkem 20 000 Kč | 1 smlouva za celkem 24 200 Kč | ||||
| GasNet, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| České dráhy, a.s. | 1 smlouva za celkem 67 760 Kč | ||||||||||
| Mgr. Roman Nožka | 1 smlouva za celkem 11 mil. Kč | ||||||||||
| Státní fond podpory investic | 1 smlouva za celkem 0 Kč |