Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 52 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Opava | 52 | 11 566 819 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Oblastní spolek Českého červeného kříže Opava | 1 smlouva za celkem 5 227 Kč | 1 smlouva za celkem 12 100 Kč | 3 smlouvy za celkem 62 100 Kč | 3 smlouvy za celkem 377 600 Kč | 4 smlouvy za celkem 490 100 Kč | 11 smluv za celkem 3 mil. Kč | 8 smluv za celkem 3 mil. Kč | 9 smluv za celkem 3 mil. Kč | 10 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 143 500 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 35 | 9 711 986 Kč |
| Město Kravaře | 4 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 6 | 1 148 000 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 4 | 266 616 Kč |
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 1 | 57 000 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 383 217 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace, Statutární město Opava
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Opava | 1 smlouva za celkem 5 227 Kč | 1 smlouva za celkem 12 100 Kč | 2 smlouvy za celkem 62 100 Kč | 3 smlouvy za celkem 377 600 Kč | 4 smlouvy za celkem 490 100 Kč | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 6 smluv za celkem 768 350 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | |
| Město Kravaře | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Moravskoslezský kraj | 2 smlouvy za celkem 404 000 Kč | 1 smlouva za celkem 165 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 359 000 Kč | 1 smlouva za celkem 220 000 Kč | |||||||
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 60 984 Kč | 1 smlouva za celkem 60 984 Kč | 1 smlouva za celkem 71 148 Kč | 1 smlouva za celkem 73 500 Kč | |||||||
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 57 000 Kč | ||||||||||
| Jihomoravský kraj | 1 smlouva za celkem 383 217 Kč | ||||||||||
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |