Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 66 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,52 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Window Holding a.s. | 2 | 774 498 Kč |
| Miroslav Jarolímek | 2 | 0 Kč |
| František Uhlík | 5 | 2 226 335 Kč |
| SILNICE GROUP a.s. | 2 | 527 189 Kč |
| Milan Brunclík | 2 | 298 377 Kč |
| Jan Horák | 1 | 296 440 Kč |
| Tomáš Knedlík | 2 | 0 Kč |
| Radek Nový | 3 | 1 797 058 Kč |
| Obec Nezabylice | 1 | 0 Kč |
| Římskokatolická farnost Minice | 7 | 0 Kč |
| Petr Tamáš | 3 | 985 739 Kč |
| ENVI-PUR, s.r.o. | 2 | 688 732 Kč |
| Jindřich Madl | 2 | 73 210 Kč |
| SH ČMS - Okresní sdružení hasičů Louny | 1 | 1 000 Kč |
| Progres Group s.r.o. | 4 | 5 343 761 Kč |
| Obec Velemyšleves | 34 | 0 Kč |
| EKOSTAVBY Louny s.r.o. | 1 | 738 463 Kč |
| Klempo Žatec s.r.o. | 2 | 1 355 123 Kč |
| Ivan Doležal | 1 | 573 661 Kč |
| Značky Dubí s.r.o. | 1 | 84 626 Kč |
| Zdeněk Urbánek | 1 | 1 313 693 Kč |
| Viktor Uhlík | 1 | 0 Kč |
| ENERGON Grid, s.r.o. | 1 | 1 084 965 Kč |
| HERKUL a.s. | 4 | 6 279 739 Kč |
| 1 | 999 362 Kč | |
| Petr Mayer | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| Kadlec K.K. Nusle, spol. s r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| MALTOP - EKO s.r.o. | 1 | 4 054 183 Kč |
| AGRIMA Žatec s.r.o. | 1 | 1 482 443 Kč |
| PRESSKAN system, a.s. | 1 | 108 537 Kč |
| D + V STAVBY Litoměřice s.r.o. | 1 | 6 023 727 Kč |
| RESSED s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Window Holding a.s. | 2 smlouvy za celkem 774 498 Kč | ||||||||||
| Miroslav Jarolímek | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| František Uhlík | 2 smlouvy za celkem 686 686 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| SILNICE GROUP a.s. | 2 smlouvy za celkem 527 189 Kč | ||||||||||
| Milan Brunclík | 2 smlouvy za celkem 298 377 Kč | ||||||||||
| Jan Horák | 1 smlouva za celkem 296 440 Kč | ||||||||||
| Tomáš Knedlík | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Radek Nový | 1 smlouva za celkem 250 688 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Obec Nezabylice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Římskokatolická farnost Minice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| Petr Tamáš | 3 smlouvy za celkem 985 739 Kč | ||||||||||
| ENVI-PUR, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 688 732 Kč | ||||||||||
| Jindřich Madl | 2 smlouvy za celkem 73 210 Kč | ||||||||||
| SH ČMS - Okresní sdružení hasičů Louny | 1 smlouva za celkem 1 000 Kč | ||||||||||
| Progres Group s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | |||||||||
| Obec Velemyšleves | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||
| EKOSTAVBY Louny s.r.o. | 1 smlouva za celkem 738 463 Kč | ||||||||||
| Klempo Žatec s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 16 802 Kč | |||||||||
| Ivan Doležal | 1 smlouva za celkem 573 661 Kč | ||||||||||
| Značky Dubí s.r.o. | 1 smlouva za celkem 84 626 Kč | ||||||||||
| Zdeněk Urbánek | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Viktor Uhlík | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ENERGON Grid, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| HERKUL a.s. | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | |||||||||
| 1 smlouva za celkem 999 362 Kč | |||||||||||
| Petr Mayer | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||||
| Kadlec K.K. Nusle, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | ||||||||||
| MALTOP - EKO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| AGRIMA Žatec s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| PRESSKAN system, a.s. | 1 smlouva za celkem 108 537 Kč | ||||||||||
| D + V STAVBY Litoměřice s.r.o. | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | ||||||||||
| RESSED s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Velemyšleves | 62 | 40 871 157 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 1 977 588 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Ředitelství silnic a dálnic s. p.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Velemyšleves | 16 smluv za celkem 3 mil. Kč | 12 smluv za celkem 3 mil. Kč | 8 smluv za celkem 5 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 101 428 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 7 smluv za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 152 407 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 565 591 Kč | ||||||||
| Ústecký kraj | 1 smlouva za celkem 0 Kč |