Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 39 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hlušovice | 34 | 31 169 494 Kč |
| Olomoucký kraj | 2 | 1 964 379 Kč |
| MAZOK s.r.o. | 1 | 2 066 075 Kč |
| Ladislav Bubeníček | 3 | 0 Kč |
| Ing.arch. LEINERT PETR | 1 | 415 635 Kč |
| StavRe-Envi s.r.o. | 1 | 3 533 279 Kč |
| Daniš Davaztechnik s.r.o. | 1 | 382 500 Kč |
| vegler s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EKONSTRUKT CZ s.r.o. | 1 | 4 167 986 Kč |
| LBNK architekti s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Hřiště MATY, s.r.o. | 1 | 991 087 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Hlušovice | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 10 smluv za celkem 9 mil. Kč | 6 smluv za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | ||||
| Olomoucký kraj | 1 smlouva za celkem 697 500 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| MAZOK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Ladislav Bubeníček | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ing.arch. LEINERT PETR | 1 smlouva za celkem 415 635 Kč | ||||||||||
| StavRe-Envi s.r.o. | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Daniš Davaztechnik s.r.o. | 1 smlouva za celkem 382 500 Kč | ||||||||||
| vegler s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| EKONSTRUKT CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| LBNK architekti s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Hřiště MATY, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 991 087 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Olomoucký kraj | 9 | 7 743 485 Kč |
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 2 | 146 268 Kč |
| Statutární město Olomouc | 1 | 3 462 512 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 84 700 Kč |
| Obec Hlušovice | 20 | 22 002 860 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 684 332 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 308 302 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 484 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Olomoucký kraj | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 261 000 Kč | |||||||
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 1 smlouva za celkem 78 818 Kč | 1 smlouva za celkem 67 450 Kč | |||||||||
| Statutární město Olomouc | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč | ||||||||||
| Obec Hlušovice | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 7 smluv za celkem 7 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | ||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 219 292 Kč | 1 smlouva za celkem 65 840 Kč | 1 smlouva za celkem 399 200 Kč | ||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 308 302 Kč | ||||||||||
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | 1 smlouva za celkem 302 500 Kč |