Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Fiala | 12 | 2 857 547 Kč |
| Obec Pozďatín | 1 | 508 017 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jaroslav Fiala | 1 smlouva za celkem 114 345 Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 807 807 Kč | 1 smlouva za celkem 275 880 Kč | ||||||
| Obec Pozďatín | 1 smlouva za celkem 508 017 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Šlapanice | 2 | 234 135 Kč |
| Město Ivančice | 2 | 914 760 Kč |
| Město Polička | 2 | 0 Kč |
| Město Pohořelice | 2 | 162 140 Kč |
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Obec Pozďatín | 1 | 508 017 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 455 880 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Šlapanice | 1 smlouva za celkem 114 345 Kč | 1 smlouva za celkem 119 790 Kč | |||||||||
| Město Ivančice | 2 smlouvy za celkem 914 760 Kč | ||||||||||
| Město Polička | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Pohořelice | 2 smlouvy za celkem 162 140 Kč | ||||||||||
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | ||||||||||
| Obec Pozďatín | 1 smlouva za celkem 508 017 Kč | ||||||||||
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 180 000 Kč | 1 smlouva za celkem 275 880 Kč |