Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| i-reklamka s.r.o. | 9 | 1 277 999 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| i-reklamka s.r.o. | 1 smlouva za celkem 123 994 Kč | 1 smlouva za celkem 7 600 Kč | 1 smlouva za celkem 336 477 Kč | 6 smluv za celkem 809 929 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 123 994 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 7 600 Kč |
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 1 | 336 477 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 386 958 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 | 232 260 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 0 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 72 298 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa železnic, státní organizace | 1 smlouva za celkem 123 994 Kč | ||||||||||
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 7 600 Kč | ||||||||||
| Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie Brno | 1 smlouva za celkem 336 477 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 386 958 Kč | ||||||||||
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 smlouva za celkem 232 260 Kč | ||||||||||
| Vysoké učení technické v Brně | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 72 298 Kč | ||||||||||
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |