Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 26 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Greenometer s.r.o. | 26 | 8 533 634 Kč |
| PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář | 3 | 1 058 750 Kč |
| STROMMY COMPANY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| REMANTE GROUP s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Greenometer s.r.o. | 1 smlouva za celkem 107 690 Kč | 14 smluv za celkem 4 mil. Kč | 7 smluv za celkem 4 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 621 940 Kč | |||||||
| PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář | 1 smlouva za celkem 229 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 828 850 Kč | |||||||||
| STROMMY COMPANY s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| REMANTE GROUP s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 2 | 289 069 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 2 | 4 057 130 Kč |
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 5 | 0 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 358 160 Kč |
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 3 | 1 058 750 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Explosia a.s. | 1 | 0 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jihočeské nemocnice, a.s. | 1 | 1 185 800 Kč |
| Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 176 660 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 242 000 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 1 | 169 400 Kč |
| Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s. | 1 | 108 900 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Univerzita Karlova, Výstaviště Praha, a.s., Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s., Nemocnice České Budějovice, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 107 690 Kč | 1 smlouva za celkem 181 379 Kč | |||||||||
| Pražské služby, a.s. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 smlouva za celkem 358 160 Kč | ||||||||||
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 smlouva za celkem 229 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 828 850 Kč | |||||||||
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Explosia a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jihočeské nemocnice, a.s. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Univerzita Pardubice | 1 smlouva za celkem 176 660 Kč | ||||||||||
| Univerzita Karlova | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | ||||||||||
| Výstaviště Praha, a.s. | 1 smlouva za celkem 169 400 Kč | ||||||||||
| Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s. | 1 smlouva za celkem 108 900 Kč | ||||||||||
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |