Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 21 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KUDA architecture s.r.o. | 21 | 14 764 177 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| KUDA architecture s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 319 440 Kč | 1 smlouva za celkem 290 400 Kč | 3 smlouvy za celkem 516 549 Kč | 7 smluv za celkem 939 807 Kč | 8 smluv za celkem 13 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 14 | 13 386 713 Kč |
| Realitní společnost města Brna a.s. | 2 | 361 185 Kč |
| Město Ivančice | 2 | 264 264 Kč |
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 1 | 293 425 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 356 950 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 101 640 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Brno | 2 smlouvy za celkem 319 440 Kč | 1 smlouva za celkem 290 400 Kč | 5 smluv za celkem 537 482 Kč | 6 smluv za celkem 12 mil. Kč | |||||||
| Realitní společnost města Brna a.s. | 2 smlouvy za celkem 361 185 Kč | ||||||||||
| Město Ivančice | 1 smlouva za celkem 155 364 Kč | 1 smlouva za celkem 108 900 Kč | |||||||||
| MOP BRNO, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 293 425 Kč | ||||||||||
| Město Znojmo | 1 smlouva za celkem 356 950 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 101 640 Kč |