Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 43 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REKO a.s. | 39 | 73 077 904 Kč |
| MAISON VRABEL, s.r.o. | 2 | 1 000 Kč |
| NOME a.s. | 1 | 0 Kč |
| REKO IP a.s. | 1 | 0 Kč |
| KUKLY II. s.r.o. | 1 | 601 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| REKO a.s. | 5 smluv za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 6 smluv za celkem 823 655 Kč | 1 smlouva za celkem 1 000 Kč | 6 smluv za celkem 30 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 136 418 Kč | 4 smlouvy za celkem 27 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 733 698 Kč | 1 smlouva za celkem 601 000 Kč | 5 smluv za celkem 641 358 Kč |
| MAISON VRABEL, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| NOME a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| REKO IP a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| KUKLY II. s.r.o. | 1 smlouva za celkem 601 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 32 | 69 952 455 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 1 | 2 400 435 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 1 | 175 851 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 464 640 Kč |
| Muzeum města Brna, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Brněnské komunikace a.s., Statutární město Brno, Muzeum města Brna, příspěvková organizace, Dopravní podnik města Brna, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Brno | 5 smluv za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 6 smluv za celkem 823 655 Kč | 1 smlouva za celkem 1 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 27 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 136 418 Kč | 4 smlouvy za celkem 27 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 733 698 Kč | 1 smlouva za celkem 601 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 92 195 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 175 851 Kč | ||||||||||
| Teplárny Brno, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Brněnské komunikace a.s. | 1 smlouva za celkem 464 640 Kč | ||||||||||
| Muzeum města Brna, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |