Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 157 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,28 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem 13 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,28 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,91 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KAVE Bau s.r.o. | 157 | 1 766 724 644 Kč |
| Město Přelouč | 1 | 136 329 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 5 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 5 | 2 635 645 Kč |
| MADOS MT s.r.o. | 1 | 43 033 368 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 6 | 201 082 057 Kč |
| VHST s.r.o. | 1 | 10 543 650 Kč |
| VPK Suchý s.r.o. | 1 | 10 543 650 Kč |
| WOMBAT, s.r.o. | 1 | 10 543 650 Kč |
| VCES a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| KAVE Bau s.r.o. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 70 mil. Kč | 17 smluv za celkem 122 mil. Kč | 15 smluv za celkem 114 mil. Kč | 19 smluv za celkem 252 mil. Kč | 14 smluv za celkem 51 mil. Kč | 22 smluv za celkem 526 mil. Kč | 23 smluv za celkem 202 mil. Kč | 23 smluv za celkem 257 mil. Kč | 19 smluv za celkem 168 mil. Kč | |
| Město Přelouč | 1 smlouva za celkem 136 329 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 248 584 Kč | |||||||||
| MADOS MT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 43 mil. Kč | ||||||||||
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 4 smlouvy za celkem 121 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 80 mil. Kč | |||||||||
| VHST s.r.o. | 1 smlouva za celkem 11 mil. Kč | ||||||||||
| VPK Suchý s.r.o. | 1 smlouva za celkem 11 mil. Kč | ||||||||||
| WOMBAT, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 11 mil. Kč | ||||||||||
| VCES a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 61 | 1 327 796 469 Kč |
| HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. | 5 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 16 | 125 655 018 Kč |
| Město Svitavy | 9 | 60 342 087 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 0 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 3 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Město Moravská Třebová | 4 | 20 082 506 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 25 | 96 234 066 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 10 697 862 Kč |
| Svazek obcí Vodovody Poličsko | 1 | 212 659 Kč |
| Město Přelouč | 19 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 553 400 Kč |
| Město Holice | 4 | 10 646 831 Kč |
| FC Hradec Králové, a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 70 mil. Kč | 5 smluv za celkem 118 mil. Kč | 6 smluv za celkem 79 mil. Kč | 12 smluv za celkem 237 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 40 mil. Kč | 8 smluv za celkem 347 mil. Kč | 6 smluv za celkem 159 mil. Kč | 7 smluv za celkem 155 mil. Kč | 10 smluv za celkem 117 mil. Kč | |
| HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s. | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 13 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 46 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 38 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | |||
| Město Svitavy | 1 smlouva za celkem 278 300 Kč | 3 smlouvy za celkem 22 mil. Kč | 5 smluv za celkem 38 mil. Kč | ||||||||
| Služby města Pardubic a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SmP - Odpady a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Moravská Třebová | 4 smlouvy za celkem 20 mil. Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 136 329 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 6 smluv za celkem 59 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 14 mil. Kč | 6 smluv za celkem 16 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | ||||
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | ||||||||||
| Svazek obcí Vodovody Poličsko | 1 smlouva za celkem 212 659 Kč | ||||||||||
| Město Přelouč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||
| Správa železnic, státní organizace | 2 smlouvy za celkem 553 400 Kč | ||||||||||
| Město Holice | 3 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 81 401 Kč | |||||||||
| FC Hradec Králové, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |