Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 64 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,56 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INSTAS Melíšek s.r.o. | 64 | 32 484 433 Kč |
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 20 | 11 736 128 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| INSTAS Melíšek s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 822 575 Kč | 1 smlouva za celkem 165 410 Kč | 7 smluv za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 448 120 Kč | 7 smluv za celkem 4 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 17 smluv za celkem 6 mil. Kč | 10 smluv za celkem 8 mil. Kč | 8 smluv za celkem 7 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 75 938 Kč |
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 822 575 Kč | 1 smlouva za celkem 165 410 Kč | 1 smlouva za celkem 402 454 Kč | 1 smlouva za celkem 448 120 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 242 840 Kč | 5 smluv za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 822 575 Kč | 1 smlouva za celkem 165 410 Kč | 1 smlouva za celkem 402 454 Kč | 1 smlouva za celkem 448 120 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 242 840 Kč | 5 smluv za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |
| Statutární město Teplice | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Státní oblastní archiv v Litoměřicích | 1 smlouva za celkem 429 239 Kč | ||||||||||
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Město Bílina | 1 smlouva za celkem 132 417 Kč | 1 smlouva za celkem 117 347 Kč | 2 smlouvy za celkem 719 049 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 5 smluv za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 75 938 Kč | ||||
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 1 smlouva za celkem 167 862 Kč | 1 smlouva za celkem 84 107 Kč | 1 smlouva za celkem 118 857 Kč | |||||||
| Speciální základní škola a Speciální mateřská škola, Teplice, Trnovanská 1331, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 88 214 Kč | ||||||||||
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 5 smluv za celkem 392 000 Kč | ||||||||||
| BOTANICKÁ ZAHRADA TEPLICE příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 68 912 Kč | ||||||||||
| Městské jesle Bělehradská, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 154 944 Kč | ||||||||||
| Regionální muzeum v Teplicích, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |