Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 64 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 38 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 59,38 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TABO-CS spol. s r.o. | 5 | 4 587 170 Kč |
| CMC Audit, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Gass-eko s.r.o. | 1 | 597 830 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 3 | 0 Kč |
| Ing. Zdeněk Mrkva | 1 | 451 044 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Krematorium Ostrava, a.s. | 32 | 5 107 839 Kč |
| Ing. Karel Korbiel | 1 | 0 Kč |
| Limitstav CZ s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| SIBRI s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jan Stoček | 1 | 0 Kč |
| Ing. Tomáš Valder | 1 | 0 Kč |
| Lumius, spol. s r.o. "v likvidaci" | 2 | 0 Kč |
| Petr Lenart | 1 | 0 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 0 Kč |
| Allianz pojišťovna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ZAM - SERVIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MSEM, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Meerkatelier s.r.o. | 1 | 596 530 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Argutec, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Finaudit Třinec, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| OSA, z.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TABO-CS spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| CMC Audit, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Gass-eko s.r.o. | 1 smlouva za celkem 597 830 Kč | ||||||||||
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Ing. Zdeněk Mrkva | 1 smlouva za celkem 451 044 Kč | ||||||||||
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Krematorium Ostrava, a.s. | 1 smlouva za celkem 468 700 Kč | 8 smluv za celkem 356 222 Kč | 3 smlouvy za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 825 680 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 158 379 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 379 Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | |||
| Ing. Karel Korbiel | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Limitstav CZ s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SIBRI s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jan Stoček | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ing. Tomáš Valder | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Lumius, spol. s r.o. "v likvidaci" | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Petr Lenart | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Allianz pojišťovna, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ZAM - SERVIS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MSEM, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Meerkatelier s.r.o. | 1 smlouva za celkem 596 530 Kč | ||||||||||
| IN ENERGIE s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Argutec, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Finaudit Třinec, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| OSA, z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krematorium Ostrava, a.s. | 47 | 5 724 374 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 468 700 Kč |
| Statutární město Ostrava | 6 | 3 297 479 Kč |
| OVANET a.s. | 5 | 0 Kč |
| Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 3 | 0 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 1 | 1 379 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Krematorium Ostrava, a.s. | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 9 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 smlouva za celkem 468 700 Kč | ||||||||||
| Statutární město Ostrava | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | |||||||
| OVANET a.s. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 200 000 Kč | ||||||||||
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| IN ENERGIE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 379 Kč |