Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 11 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodní zdroje Lovosice, spol. s r.o. | 11 | 2 974 427 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vodní zdroje Lovosice, spol. s r.o. | 3 smlouvy za celkem 778 559 Kč | 1 smlouva za celkem 700 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 815 271 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 315 625 Kč | 1 smlouva za celkem 167 091 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 197 881 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 6 | 2 293 830 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 2 | 0 Kč |
| CHEVAK Cheb, a.s. | 2 | 482 716 Kč |
| Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s. | 1 | 197 881 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MERO ČR, a.s. | 3 smlouvy za celkem 778 559 Kč | 1 smlouva za celkem 700 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 815 271 Kč | ||||||||
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| CHEVAK Cheb, a.s. | 1 smlouva za celkem 315 625 Kč | 1 smlouva za celkem 167 091 Kč | |||||||||
| Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s. | 1 smlouva za celkem 197 881 Kč |