Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 51 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,92 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RECPROJEKT s.r.o. | 51 | 20 421 053 Kč |
| DSO Oldřiš - Borová | 1 | 0 Kč |
| Obec Borová | 1 | 0 Kč |
| Obec Luková | 1 | 2 190 100 Kč |
| Obec Újezd u Sezemic | 1 | 1 004 300 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| RECPROJEKT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 118 459 Kč | 3 smlouvy za celkem 404 140 Kč | 4 smlouvy za celkem 511 830 Kč | 4 smlouvy za celkem 491 700 Kč | 9 smluv za celkem 4 mil. Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 11 smluv za celkem 4 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč |
| DSO Oldřiš - Borová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Borová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Luková | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Újezd u Sezemic | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 336 259 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s. | 14 | 2 838 054 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 0 Kč |
| DSO Oldřiš - Borová | 1 | 0 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 116 160 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 1 923 900 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 23 | 0 Kč |
| OBEC STĚŽERY | 1 | 1 863 400 Kč |
| Obec Borová | 1 | 0 Kč |
| Obec Luková | 1 | 2 190 100 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 2 | 511 830 Kč |
| Obec Újezd u Sezemic | 1 | 1 004 300 Kč |
| ZOO Dvůr Králové a.s. | 1 | 387 200 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 118 459 Kč | 1 smlouva za celkem 110 110 Kč | 1 smlouva za celkem 107 690 Kč | ||||||||
| Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s. | 1 smlouva za celkem 179 080 Kč | 3 smlouvy za celkem 511 830 Kč | 2 smlouvy za celkem 267 850 Kč | 3 smlouvy za celkem 644 488 Kč | 1 smlouva za celkem 143 990 Kč | 1 smlouva za celkem 458 590 Kč | 2 smlouvy za celkem 517 880 Kč | 1 smlouva za celkem 114 345 Kč | |||
| Statutární město Pardubice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| DSO Oldřiš - Borová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 116 160 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 5 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||
| OBEC STĚŽERY | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Borová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Luková | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 1 smlouva za celkem 378 730 Kč | 1 smlouva za celkem 133 100 Kč | |||||||||
| Obec Újezd u Sezemic | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| ZOO Dvůr Králové a.s. | 1 smlouva za celkem 387 200 Kč |