Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HJ project, spol. s r.o. | 12 | 1 530 740 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| HJ project, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 360 580 Kč | 1 smlouva za celkem 127 050 Kč | 1 smlouva za celkem 117 370 Kč | 2 smlouvy za celkem 90 750 Kč | 3 smlouvy za celkem 219 010 Kč | 3 smlouvy za celkem 337 680 Kč | 1 smlouva za celkem 278 300 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 8 | 948 640 Kč |
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 | 127 050 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 117 370 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 239 580 Kč |
| Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 360 580 Kč | 2 smlouvy za celkem 90 750 Kč | 3 smlouvy za celkem 219 010 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 278 300 Kč | ||||||
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 127 050 Kč | ||||||||||
| Fakultní nemocnice Brno | 1 smlouva za celkem 117 370 Kč | ||||||||||
| Mendelova univerzita v Brně | 1 smlouva za celkem 239 580 Kč | ||||||||||
| Střední škola F. D. Roosevelta Brno, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |