Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 11 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Cluster, z.s. | 11 | 2 484 856 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| IT Cluster, z.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 117 370 Kč | 2 smlouvy za celkem 458 590 Kč | 2 smlouvy za celkem 949 850 Kč | 1 smlouva za celkem 496 826 Kč | 2 smlouvy za celkem 462 220 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 4 | 363 000 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s. | 1 | 117 370 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 95 590 Kč |
| Město Znojmo | 2 | 949 850 Kč |
| Město Holešov | 2 | 851 356 Kč |
| Město Bučovice | 1 | 107 690 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | ||||||||
| Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s. | 1 smlouva za celkem 117 370 Kč | ||||||||||
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 smlouva za celkem 95 590 Kč | ||||||||||
| Město Znojmo | 2 smlouvy za celkem 949 850 Kč | ||||||||||
| Město Holešov | 1 smlouva za celkem 496 826 Kč | 1 smlouva za celkem 354 530 Kč | |||||||||
| Město Bučovice | 1 smlouva za celkem 107 690 Kč |