Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 48 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ORIENTAL.cz, s.r.o. | 48 | 7 581 031 Kč |
| Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace | 2 | 183 660 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ORIENTAL.cz, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 210 335 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 388 151 Kč | 5 smluv za celkem 586 982 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 190 000 Kč | 7 smluv za celkem 796 876 Kč | 6 smluv za celkem 633 744 Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 10 smluv za celkem 856 615 Kč | |
| Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 64 486 Kč | 1 smlouva za celkem 119 174 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 28 | 5 697 638 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 2 | 202 675 Kč |
| Ostravské výstavy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Divadlo loutek Ostrava, příspěvková organizace | 3 | 360 000 Kč |
| Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 136 230 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 380 000 Kč |
| Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace | 5 | 514 309 Kč |
| Renarkon, o. p. s. | 2 | 61 825 Kč |
| Dům kultury Vsetín, spol. s r. o. | 2 | 66 550 Kč |
| Mikulovská kulturní, s.r.o. | 1 | 161 805 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Ostrava | 2 smlouvy za celkem 210 335 Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 388 151 Kč | 3 smlouvy za celkem 290 752 Kč | 5 smluv za celkem 586 481 Kč | 3 smlouvy za celkem 312 044 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 204 863 Kč | |||
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 smlouva za celkem 82 280 Kč | 1 smlouva za celkem 120 395 Kč | |||||||||
| Ostravské výstavy, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Divadlo loutek Ostrava, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 160 000 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 1 smlouva za celkem 130 000 Kč | ||||||||
| Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 136 230 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Moravskoslezský kraj | 1 smlouva za celkem 190 000 Kč | 1 smlouva za celkem 190 000 Kč | |||||||||
| Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | 1 smlouva za celkem 64 486 Kč | 3 smlouvy za celkem 359 823 Kč | ||||||||
| Renarkon, o. p. s. | 1 smlouva za celkem 61 700 Kč | 1 smlouva za celkem 125 Kč | |||||||||
| Dům kultury Vsetín, spol. s r. o. | 1 smlouva za celkem 66 550 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mikulovská kulturní, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 161 805 Kč |