Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 31 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Elektromontáže Touš s.r.o. | 31 | 7 273 887 Kč |
| Obec Kout na Šumavě | 1 | 448 743 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 12 | 1 451 887 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Elektromontáže Touš s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 521 088 Kč | 5 smluv za celkem 442 234 Kč | 7 smluv za celkem 655 223 Kč | 4 smlouvy za celkem 503 869 Kč | 2 smlouvy za celkem 362 345 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 874 576 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||
| Obec Kout na Šumavě | 1 smlouva za celkem 448 743 Kč | ||||||||||
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 smlouva za celkem 8 918 Kč | 3 smlouvy za celkem 102 234 Kč | 1 smlouva za celkem 32 077 Kč | 1 smlouva za celkem 68 041 Kč | 3 smlouvy za celkem 252 907 Kč | 2 smlouvy za celkem 874 576 Kč | 1 smlouva za celkem 113 135 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Kout na Šumavě | 1 | 448 743 Kč |
| Statutární město Plzeň | 2 | 0 Kč |
| Město Přeštice | 2 | 219 579 Kč |
| Město Nýřany | 2 | 237 937 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 10 | 606 707 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Město Klatovy | 3 | 507 135 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 1 | 126 998 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 | 96 461 Kč |
| 26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Město Sušice | 1 | 202 806 Kč |
| Město Blovice | 1 | 109 958 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 207 031 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 155 314 Kč |
| Obec Úherce | 2 | 2 264 812 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 747 042 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Statutární město Plzeň, Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Kout na Šumavě | 1 smlouva za celkem 448 743 Kč | ||||||||||
| Statutární město Plzeň | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Město Přeštice | 2 smlouvy za celkem 219 579 Kč | ||||||||||
| Město Nýřany | 1 smlouva za celkem 213 737 Kč | 1 smlouva za celkem 24 200 Kč | |||||||||
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 8 918 Kč | 3 smlouvy za celkem 102 234 Kč | 1 smlouva za celkem 32 077 Kč | 1 smlouva za celkem 68 041 Kč | 2 smlouvy za celkem 154 769 Kč | 1 smlouva za celkem 127 534 Kč | 1 smlouva za celkem 113 135 Kč | ||||
| Správa železnic, státní organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Klatovy | 1 smlouva za celkem 249 969 Kč | 1 smlouva za celkem 159 028 Kč | 1 smlouva za celkem 98 138 Kč | ||||||||
| Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 126 998 Kč | ||||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 96 461 Kč | ||||||||||
| 26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Sušice | 1 smlouva za celkem 202 806 Kč | ||||||||||
| Město Blovice | 1 smlouva za celkem 109 958 Kč | ||||||||||
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 smlouva za celkem 207 031 Kč | ||||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 155 314 Kč | ||||||||||
| Obec Úherce | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 747 042 Kč |