Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 74 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 151 008 Kč | 2 smlouvy za celkem 158 726 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 11 smluv za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 896 469 Kč | 10 smluv za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 100 000 Kč | 14 smluv za celkem 4 mil. Kč | 5 smluv za celkem 550 988 Kč | 8 smluv za celkem 747 100 Kč | 6 smluv za celkem 929 207 Kč |
| EKOLA group, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 119 548 Kč | ||||||||||
| GraphTech spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 93 062 Kč | ||||||||||
| Daniel Rusniok | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Václav Hora | 1 smlouva za celkem 69 405 Kč | ||||||||||
| Věra Součková | 2 smlouvy za celkem 960 000 Kč | 1 smlouva za celkem 98 987 Kč | |||||||||
| Ing. Zdeňka Kovácsová | 1 smlouva za celkem 480 000 Kč | ||||||||||
| Speednet, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Vaitech s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| STATUT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 762 300 Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||||
| Martin Novák | 1 smlouva za celkem 201 824 Kč | ||||||||||
| Lukáš Holeček | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| České okno Teplice s.r.o. | 1 smlouva za celkem 147 318 Kč | ||||||||||
| PL INTERIÉRY s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| JABLOTRON SECURITY a.s. | 1 smlouva za celkem 96 558 Kč | ||||||||||
| Petr Herbst | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ZENTEX s.r.o. | 1 smlouva za celkem 59 674 Kč | ||||||||||
| Michal Bartovský | 1 smlouva za celkem 181 500 Kč | 1 smlouva za celkem 99 000 Kč | |||||||||
| Zdeňka Suchomelová s. r. o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| PKM AUDIT Consulting s.r.o. | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | ||||||||||
| BRUMEX - DRAK v.o.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| IMOSS spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 200 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | |||||
| Petr Baraňák | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| HOSTAV Teplice spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 366 199 Kč | |||||||||
| Seyfor, a. s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Nadace Karel Komárek Family Foundation | 1 smlouva za celkem 264 990 Kč | ||||||||||
| Compute s.r.o. | 1 smlouva za celkem 100 188 Kč | ||||||||||
| Ing. arch. Otokar Hájek | 1 smlouva za celkem 91 355 Kč | 1 smlouva za celkem 78 650 Kč | |||||||||
| ARCHTELIER s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| PURPLE GRANVILLE s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SENZA podlahy-dveře v.o.s. | 1 smlouva za celkem 178 215 Kč | ||||||||||
| PERFECT CREW s.r.o. | 1 smlouva za celkem 299 988 Kč | ||||||||||
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 smlouva za celkem 51 000 Kč | ||||||||||
| inpublic group s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 331 300 Kč | ||||||||||
| DELIKOMAT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 174 240 Kč | ||||||||||
| Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| NONAC CV spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 359 370 Kč | ||||||||||
| ASAP Management CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč | ||||||||||
| Robert Horvat | 1 smlouva za celkem 176 237 Kč | ||||||||||
| AGIS consulting, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, příspěvková organizace | 1 | 151 008 Kč |
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 63 | 13 445 609 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Portedo o.p.s. | 3 | 217 000 Kč |
| Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice, Maršovská 1575/1, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 151 008 Kč | ||||||||||
| Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 119 548 Kč | 3 smlouvy za celkem 228 131 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 11 smluv za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 896 469 Kč | 8 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 11 smluv za celkem 4 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 550 988 Kč | 5 smluv za celkem 670 100 Kč | 6 smluv za celkem 929 207 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Portedo o.p.s. | 2 smlouvy za celkem 140 000 Kč | 1 smlouva za celkem 77 000 Kč | |||||||||
| Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice, Maršovská 1575/1, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |