Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 52 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 28,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nadace pro rozvoj města Pardubic | 52 | 313 762 424 Kč |
| CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s. | 1 | 0 Kč |
| GasNet Služby, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Nadace pro rozvoj města Pardubic | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 14 smluv za celkem 7 mil. Kč | 7 smluv za celkem 275 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 000 000 Kč | 6 smluv za celkem 4 mil. Kč | 5 smluv za celkem 8 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 12 mil. Kč | |
| CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| GasNet Služby, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dostihový spolek a.s. | 12 | 4 756 110 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Statutární město Pardubice | 24 | 28 780 072 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 68 970 Kč |
| CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 2 | 266 200 000 Kč |
| Východočeské muzeum v Pardubicích | 1 | 448 493 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 152 340 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 4 | 2 170 304 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 424 613 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 1 | 10 398 522 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., Služby města Pardubic a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Dostihový spolek a.s. | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 500 000 Kč | 1 smlouva za celkem 1 000 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| GasNet, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Statutární město Pardubice | 6 smluv za celkem 7 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 766 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 848 116 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 5 smluv za celkem 8 mil. Kč | |||
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 smlouva za celkem 68 970 Kč | ||||||||||
| CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Československá obchodní banka, a. s. | 2 smlouvy za celkem 266 mil. Kč | ||||||||||
| Východočeské muzeum v Pardubicích | 1 smlouva za celkem 448 493 Kč | ||||||||||
| SmP - Odpady a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 smlouva za celkem 152 340 Kč | ||||||||||
| Služby města Pardubic a.s. | 1 smlouva za celkem 106 308 Kč | 1 smlouva za celkem 76 212 Kč | 1 smlouva za celkem 117 588 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||
| Povodí Labe, státní podnik | 1 smlouva za celkem 424 613 Kč | ||||||||||
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | ||||||||||
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč |