Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 76 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,32 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martin Lang | 76 | 72 005 365 Kč |
| HeinWald s.r.o. | 2 | 17 945 704 Kč |
| Lestales s.r.o. | 2 | 17 945 704 Kč |
| SOLITERA spol. s r.o. | 3 | 38 227 893 Kč |
| Michal Čížek | 3 | 38 227 893 Kč |
| WOOD TRADING s.r.o. | 1 | 16 991 982 Kč |
| Lesní společnost silva s.r.o. | 1 | 16 991 982 Kč |
| Kloboucká lesní s.r.o. | 1 | 16 991 982 Kč |
| KORYŤÁK, s.r.o. | 1 | 16 991 982 Kč |
| Stanislav Jankulár | 1 | 953 722 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Martin Lang | 3 smlouvy za celkem 310 970 Kč | 2 smlouvy za celkem 550 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 11 smluv za celkem 6 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 18 mil. Kč | 12 smluv za celkem 26 mil. Kč | 6 smluv za celkem 6 mil. Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 20 smluv za celkem 6 mil. Kč | 7 smluv za celkem 3 mil. Kč | |
| HeinWald s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 18 mil. Kč | ||||||||||
| Lestales s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 18 mil. Kč | ||||||||||
| SOLITERA spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 18 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 20 mil. Kč | |||||||||
| Michal Čížek | 2 smlouvy za celkem 18 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 20 mil. Kč | |||||||||
| WOOD TRADING s.r.o. | 1 smlouva za celkem 17 mil. Kč | ||||||||||
| Lesní společnost silva s.r.o. | 1 smlouva za celkem 17 mil. Kč | ||||||||||
| Kloboucká lesní s.r.o. | 1 smlouva za celkem 17 mil. Kč | ||||||||||
| KORYŤÁK, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 17 mil. Kč | ||||||||||
| Stanislav Jankulár | 1 smlouva za celkem 953 722 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 40 | 26 999 135 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 13 | 0 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 4 | 3 237 500 Kč |
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 4 | 1 773 255 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 0 Kč |
| Lesní správa Lány | 3 | 38 227 893 Kč |
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 5 | 1 010 077 Kč |
| Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích | 2 | 177 303 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 2 | 280 599 Kč |
| Město Vodňany | 1 | 0 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 299 603 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Lesy České republiky, s.p., Státní zemědělský intervenční fond, Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 310 970 Kč | 7 smluv za celkem 5 mil. Kč | 7 smluv za celkem 6 mil. Kč | 5 smluv za celkem 6 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 11 smluv za celkem 5 mil. Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | ||||
| Lesy města Písku s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | |||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 550 000 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 300 000 Kč | 1 smlouva za celkem 412 500 Kč | |||||||
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 575 355 Kč | |||||||||
| Mendelova univerzita v Brně | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Lesní správa Lány | 2 smlouvy za celkem 18 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 20 mil. Kč | |||||||||
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 189 750 Kč | 1 smlouva za celkem 156 400 Kč | 1 smlouva za celkem 245 872 Kč | 1 smlouva za celkem 309 518 Kč | 1 smlouva za celkem 108 537 Kč | ||||||
| Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích | 1 smlouva za celkem 83 909 Kč | 1 smlouva za celkem 93 394 Kč | |||||||||
| Statutární město České Budějovice | 1 smlouva za celkem 107 327 Kč | 1 smlouva za celkem 173 272 Kč | |||||||||
| Město Vodňany | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 299 603 Kč |