Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 81 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,23 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIN Consult s.r.o. | 81 | 31 254 668 Kč |
| Městská část Praha-Štěrboholy | 1 | 70 180 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| VIN Consult s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 819 170 Kč | 11 smluv za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 306 627 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 4 mil. Kč | 10 smluv za celkem 4 mil. Kč | 14 smluv za celkem 6 mil. Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 6 mil. Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč |
| Městská část Praha-Štěrboholy | 1 smlouva za celkem 70 180 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Teplice | 7 | 1 031 815 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 203 280 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 27 | 8 040 837 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 527 560 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 3 | 0 Kč |
| Městská část Praha 17 | 3 | 450 120 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 145 200 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 14 | 10 017 995 Kč |
| Městská část Praha-Štěrboholy | 1 | 70 180 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 3 | 33 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 2 197 360 Kč |
| Národní divadlo | 3 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 5 121 204 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Akademie řemesel Praha - Střední škola technická | 1 | 0 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 316 536 Kč |
| Město Tachov | 1 | 1 148 532 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 319 440 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s., Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i., Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Teplice | 1 smlouva za celkem 422 290 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 142 780 Kč | 3 smlouvy za celkem 466 745 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Správa státních hmotných rezerv | 1 smlouva za celkem 203 280 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 159 623 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 29 040 Kč | 1 smlouva za celkem 464 640 Kč | 1 smlouva za celkem 462 462 Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 709 060 Kč | 4 smlouvy za celkem 272 250 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 smlouva za celkem 527 560 Kč | ||||||||||
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 17 | 2 smlouvy za celkem 384 296 Kč | 1 smlouva za celkem 65 824 Kč | |||||||||
| České vysoké učení technické v Praze | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | ||||||||||
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 smlouva za celkem 116 717 Kč | 4 smlouvy za celkem 272 190 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||
| Městská část Praha-Štěrboholy | 1 smlouva za celkem 70 180 Kč | ||||||||||
| Česká agentura pro standardizaci | 1 smlouva za celkem 11 000 Kč | 1 smlouva za celkem 11 000 Kč | 1 smlouva za celkem 11 000 Kč | ||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Národní divadlo | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Správa železnic, státní organizace | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 844 580 Kč | 1 smlouva za celkem 302 500 Kč | |||||||
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Akademie řemesel Praha - Střední škola technická | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 316 536 Kč | ||||||||||
| Město Tachov | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 319 440 Kč |