Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 26 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MEZOS spol. s r.o. | 26 | 8 810 744 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MEZOS spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 137 693 Kč | 1 smlouva za celkem 101 156 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 129 710 Kč | 5 smluv za celkem 954 026 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 480 670 Kč | 3 smlouvy za celkem 592 503 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 305 864 Kč | 1 smlouva za celkem 166 762 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský | 7 | 2 048 554 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 3 | 1 144 043 Kč |
| Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace | 1 | 615 660 Kč |
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 2 | 939 623 Kč |
| Vysoká škola chemicko-technologická v Praze | 1 | 289 743 Kč |
| Státní zemědělská a potravinářská inspekce | 1 | 138 709 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 2 | 1 554 408 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 182 202 Kč |
| Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. | 1 | 71 622 Kč |
| Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice | 1 | 1 252 398 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 2 | 258 916 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 46 948 Kč |
| Státní zdravotní ústav | 1 | 166 762 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský | 1 smlouva za celkem 137 693 Kč | 1 smlouva za celkem 75 068 Kč | 1 smlouva za celkem 129 710 Kč | 2 smlouvy za celkem 714 161 Kč | 1 smlouva za celkem 338 679 Kč | 1 smlouva za celkem 653 243 Kč | |||||
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 smlouva za celkem 101 156 Kč | 1 smlouva za celkem 356 841 Kč | 1 smlouva za celkem 686 046 Kč | ||||||||
| Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 615 660 Kč | ||||||||||
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 458 953 Kč | 1 smlouva za celkem 480 670 Kč | |||||||||
| Vysoká škola chemicko-technologická v Praze | 1 smlouva za celkem 289 743 Kč | ||||||||||
| Státní zemědělská a potravinářská inspekce | 1 smlouva za celkem 138 709 Kč | ||||||||||
| Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mendelova univerzita v Brně | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Český metrologický institut | 1 smlouva za celkem 182 202 Kč | ||||||||||
| Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 71 622 Kč | ||||||||||
| Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 2 smlouvy za celkem 258 916 Kč | ||||||||||
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 smlouva za celkem 46 948 Kč | ||||||||||
| Státní zdravotní ústav | 1 smlouva za celkem 166 762 Kč |