Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 154 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Certero IT Solutions s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 8 smluv za celkem 7 mil. Kč | 19 smluv za celkem 7 mil. Kč | 15 smluv za celkem 402 146 Kč | 11 smluv za celkem 13 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 364 900 Kč | 6 smluv za celkem 6 mil. Kč | 9 smluv za celkem 12 mil. Kč | 7 smluv za celkem 17 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 12 mil. Kč |
| Karel Mateřánka | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| PODA a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Střední škola a Vyšší odborná škola, Kopřivnice, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Střední škola teleinformatiky, Ostrava, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Střední průmyslová škola Třineckých železáren | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Masarykova střední škola zemědělská a přírodovědná, Opava, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Gymnázium Františka Živného, Bohumín, Jana Palacha 794, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Střední průmyslová škola elektrotechnická, Havířov, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| VB mont s.r.o. "v likvidaci" | 1 smlouva za celkem 75 129 Kč | 1 smlouva za celkem 131 156 Kč | 1 smlouva za celkem 80 002 Kč | 1 smlouva za celkem 192 245 Kč | |||||||
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jiří Vehovský | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | |||||||||
| TEROM s.r.o. | 1 smlouva za celkem 344 850 Kč | 1 smlouva za celkem 134 213 Kč | |||||||||
| Relax Point Hynčice s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ing. Šárka Herdová | 1 smlouva za celkem 336 000 Kč | 1 smlouva za celkem 418 200 Kč | |||||||||
| Ing. Antonín Kycik | 1 smlouva za celkem 86 000 Kč | ||||||||||
| TANA school s.r.o. | 1 smlouva za celkem 77 888 Kč | 1 smlouva za celkem 142 720 Kč | |||||||||
| Alena Pavlíčková | 1 smlouva za celkem 223 540 Kč | 1 smlouva za celkem 54 600 Kč | |||||||||
| CZC.cz s.r.o. | 1 smlouva za celkem 184 900 Kč | ||||||||||
| Allegro Retail a.s. | 1 smlouva za celkem 92 450 Kč | ||||||||||
| Ing. Oldřich Horáček | 1 smlouva za celkem 62 336 Kč | ||||||||||
| Marcela Onderková | 1 smlouva za celkem 347 760 Kč | 1 smlouva za celkem 250 000 Kč | 1 smlouva za celkem 142 100 Kč | ||||||||
| Peandre s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. | 1 smlouva za celkem 173 659 Kč | ||||||||||
| HELAGO-CZ, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ASAP Management CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | ||||||||||
| Asseco Solutions, a.s. | 1 smlouva za celkem 91 960 Kč | ||||||||||
| FATRA - Stavební a obchodní společnost, spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| ROAD Group v.o.s. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Alan Wayne Jannett | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| KRALIČÁK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 96 000 Kč | ||||||||||
| Petr Rainoch | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | ||||||||||
| Radim Nášel | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Michal Giža | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 71 900 Kč | |||||||||||
| Petr Heš | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Ing. Petra Kantorová | 1 smlouva za celkem 504 000 Kč | ||||||||||
| Václav Turčín | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ELPOLS STAVBY s.r.o. | 1 smlouva za celkem 211 410 Kč | ||||||||||
| SNĚŽNÍK, a.s. | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 1 smlouva za celkem 108 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 66 | 12 399 870 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 32 | 66 963 431 Kč |
| Ostravská univerzita | 3 | 2 090 010 Kč |
| Statutární město Havířov | 32 | 1 030 410 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 6 | 0 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 8 | 7 330 712 Kč |
| Městské kulturní středisko Havířov | 1 | 105 696 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 2 | 459 800 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Veolia Energie ČR, a.s., Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace, Statutární město Havířov
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 75 129 Kč | 2 smlouvy za celkem 287 506 Kč | 5 smluv za celkem 745 850 Kč | 3 smlouvy za celkem 306 358 Kč | 1 smlouva za celkem 77 888 Kč | 6 smluv za celkem 785 947 Kč | 11 smluv za celkem 2 mil. Kč | 13 smluv za celkem 4 mil. Kč | 13 smluv za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 365 795 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 7 smluv za celkem 11 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 5 smluv za celkem 11 mil. Kč | 5 smluv za celkem 16 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 12 mil. Kč | |||
| Ostravská univerzita | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Statutární město Havířov | 1 smlouva za celkem 3 630 Kč | 11 smluv za celkem 127 050 Kč | 13 smluv za celkem 296 450 Kč | 1 smlouva za celkem 135 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 210 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 53 280 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 55 000 Kč | |||
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Dům zahraniční spolupráce | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 881 245 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||
| Městské kulturní středisko Havířov | 1 smlouva za celkem 105 696 Kč | ||||||||||
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 smlouva za celkem 229 900 Kč | 1 smlouva za celkem 229 900 Kč |