Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kamil Vedral | 18 | 2 174 917 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kamil Vedral | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 66 066 Kč | 2 smlouvy za celkem 286 460 Kč | 5 smluv za celkem 499 901 Kč | 5 smluv za celkem 615 991 Kč | 2 smlouvy za celkem 314 550 Kč | 1 smlouva za celkem 89 661 Kč | 1 smlouva za celkem 202 288 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 3 | 246 340 Kč |
| Město Pohořelice | 9 | 1 261 937 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 367 090 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 75 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 224 550 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 146 340 Kč | |||||||||
| Město Pohořelice | 1 smlouva za celkem 66 066 Kč | 2 smlouvy za celkem 286 460 Kč | 3 smlouvy za celkem 353 561 Kč | 1 smlouva za celkem 263 901 Kč | 1 smlouva za celkem 89 661 Kč | 1 smlouva za celkem 202 288 Kč | |||||
| Úřad práce České republiky | 3 smlouvy za celkem 277 090 Kč | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | |||||||||
| Generální ředitelství cel | 1 smlouva za celkem 75 000 Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 224 550 Kč |