Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MIROSLAV PAČUTA | 13 | 8 829 612 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MIROSLAV PAČUTA | 1 smlouva za celkem 542 661 Kč | 1 smlouva za celkem 578 840 Kč | 1 smlouva za celkem 582 591 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 833 654 Kč | 1 smlouva za celkem 867 147 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 52 030 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 8 575 512 Kč |
| Černá louka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 254 100 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 542 661 Kč | 1 smlouva za celkem 578 840 Kč | 1 smlouva za celkem 582 591 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 833 654 Kč | 1 smlouva za celkem 867 147 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||
| Černá louka s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Statutární město Ostrava | 1 smlouva za celkem 202 070 Kč | 1 smlouva za celkem 52 030 Kč |