Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rudolf Kamenár | 13 | 2 520 700 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Rudolf Kamenár | 5 smluv za celkem 823 752 Kč | 1 smlouva za celkem 64 735 Kč | 1 smlouva za celkem 53 966 Kč | 2 smlouvy za celkem 926 561 Kč | 2 smlouvy za celkem 161 414 Kč | 1 smlouva za celkem 490 272 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní veterinární správa | 6 | 1 969 061 Kč |
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 2 | 201 223 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 70 301 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 64 735 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 53 966 Kč |
| Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace | 2 | 161 414 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní veterinární správa | 2 smlouvy za celkem 552 228 Kč | 2 smlouvy za celkem 926 561 Kč | 1 smlouva za celkem 490 272 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 201 223 Kč | ||||||||||
| Český metrologický institut | 1 smlouva za celkem 70 301 Kč | ||||||||||
| Masarykova univerzita | 1 smlouva za celkem 64 735 Kč | ||||||||||
| Mendelova univerzita v Brně | 1 smlouva za celkem 53 966 Kč | ||||||||||
| Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 161 414 Kč |