Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 128 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,87 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 201 084 Kč | 4 smlouvy za celkem 596 086 Kč | 1 smlouva za celkem 149 240 Kč | 3 smlouvy za celkem 667 795 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 427 232 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 64 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 6 400 Kč |
| Václav Plic | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ing. Mgr. Filip Vaculík | 1 smlouva za celkem 936 540 Kč | 1 smlouva za celkem 312 000 Kč | |||||||||
| BUILDING PLZEŇ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 603 529 Kč | ||||||||||
| ROADFIN STAVBY s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| BROL - TOP, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| STAVMAN, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 343 935 Kč | 1 smlouva za celkem 93 532 Kč | |||||||||
| S-BAU s.r.o. | 1 smlouva za celkem 321 364 Kč | ||||||||||
| Dana Lojíková | 1 smlouva za celkem 101 640 Kč | 1 smlouva za celkem 96 000 Kč | |||||||||
| BP STAVBY CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 594 175 Kč | ||||||||||
| MY DVA corporation s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| projectstudio8 s.r.o. | 1 smlouva za celkem 212 960 Kč | 1 smlouva za celkem 377 520 Kč | |||||||||
| Libacamp s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Rodinný hotel Zach s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| STRONG tech s.r.o. | 1 smlouva za celkem 116 411 Kč | 1 smlouva za celkem 119 310 Kč | 1 smlouva za celkem 69 969 Kč | ||||||||
| Komerční banka, a.s. | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | ||||||||||
| ROADFIN BUILDING s.r.o. | 1 smlouva za celkem 573 574 Kč | 2 smlouvy za celkem 466 084 Kč | 2 smlouvy za celkem 411 821 Kč | ||||||||
| R.P.I. REAL spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| IGRAM NETWORK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| WeldMetal s.r.o. | 1 smlouva za celkem 239 634 Kč | ||||||||||
| Karel Černý | 1 smlouva za celkem 179 960 Kč | ||||||||||
| Nadace O2 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| 4soft, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 140 721 Kč | 1 smlouva za celkem 179 951 Kč | 1 smlouva za celkem 164 908 Kč | 1 smlouva za celkem 139 977 Kč | 1 smlouva za celkem 350 109 Kč | ||||||
| Pavlína Benczeová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| APEKO GROUP s.r.o. | 1 smlouva za celkem 248 959 Kč | 1 smlouva za celkem 98 769 Kč | |||||||||
| MY DVA group a.s. | 1 smlouva za celkem 144 725 Kč | 1 smlouva za celkem 115 092 Kč | |||||||||
| Zdeněk Komiš | 1 smlouva za celkem 59 000 Kč | ||||||||||
| koncept344 s.r.o. | 1 smlouva za celkem 408 762 Kč | ||||||||||
| CLIMAX MALL s.r.o. v likvidaci | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Pomáháme školám k úspěchu o.p.s. | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 1 smlouva za celkem 66 000 Kč | ||||||||
| Jitka Čechurová, Ing. | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 870 000 Kč | |||||||||
| Nadační fond Zelený poklad | 1 smlouva za celkem 300 000 Kč | ||||||||||
| Marcela Škrlantová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| KODREA s.r.o. v likvidaci | 1 smlouva za celkem 151 250 Kč | ||||||||||
| GASPEMA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 104 785 Kč | 1 smlouva za celkem 380 402 Kč | |||||||||
| 24U s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Nadace THE KELLNER FAMILY FOUNDATION | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | |||||||||
| Jaroslav Vrátný | 1 smlouva za celkem 84 000 Kč | ||||||||||
| Ivo Housar | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | 1 smlouva za celkem 169 999 Kč | |||||||||
| SANTAL spol. s r. o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 77 800 Kč | 1 smlouva za celkem 119 677 Kč | 1 smlouva za celkem 127 169 Kč | ||||||||
| Josef Polák | 1 smlouva za celkem 337 000 Kč | ||||||||||
| RE MVE, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| LD stav s.r.o. | 1 smlouva za celkem 188 769 Kč | ||||||||||
| Sdružení rodičů a přátel dětí a školy při Tyršově základní škole a mateřské škole Plzeň z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MY DVA holding a.s. | 1 smlouva za celkem 97 849 Kč | ||||||||||
| IKO stavby s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| PROKAT invest s.r.o. | 1 smlouva za celkem 86 562 Kč | ||||||||||
| Raitmayer - Elektro s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 5 | 2 993 728 Kč |
| Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace | 100 | 0 Kč |
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 7 | 2 551 217 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 0 Kč |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 9 | 70 400 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 347 449 Kč |
| Plzeňský kraj | 2 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 117 878 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace, 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace, Západočeská univerzita v Plzni
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 149 240 Kč | 1 smlouva za celkem 192 480 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 13 smluv za celkem 0 Kč | 11 smluv za celkem 0 Kč | 9 smluv za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 15 smluv za celkem 0 Kč | 12 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 14 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč |
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 201 084 Kč | 2 smlouvy za celkem 596 086 Kč | 2 smlouvy za celkem 667 795 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||||
| Statutární město Plzeň | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 64 000 Kč | 1 smlouva za celkem 6 400 Kč | ||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 347 449 Kč | ||||||||||
| Plzeňský kraj | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 smlouva za celkem 117 878 Kč |