Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 78 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,37 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MT konto s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Komerční banka, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Eva Pechanová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 109 500 Kč | ||||||||
| 91. mateřská škola Plzeň, Jesenická 11, příspěvková organizace | 4 smlouvy za celkem 233 816 Kč | 1 smlouva za celkem 179 884 Kč | 1 smlouva za celkem 270 508 Kč | 2 smlouvy za celkem 128 042 Kč | 2 smlouvy za celkem 679 151 Kč | 1 smlouva za celkem 371 510 Kč | 2 smlouvy za celkem 51 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||
| DŘEVOSLAV s.r.o. | 1 smlouva za celkem 87 955 Kč | ||||||||||
| Správa MŠ software, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| CEHA TRADING spol. s r. o. | 1 smlouva za celkem 68 800 Kč | ||||||||||
| Pavel Kepka | 1 smlouva za celkem 65 872 Kč | ||||||||||
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| GASTRO SERVIS Plzeň s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 255 600 Kč | 1 smlouva za celkem 94 774 Kč | 1 smlouva za celkem 154 977 Kč | ||||||||
| BOXED, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 120 900 Kč | ||||||||||
| UNITED BAKERIES a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Plzeňská teplárenská, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| NOMILAND s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 228 697 Kč | 1 smlouva za celkem 75 875 Kč | |||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 smlouvy za celkem 144 240 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| DIGITÁLNÍ CENTRUM s.r.o. | 1 smlouva za celkem 134 900 Kč | ||||||||||
| Pavel Václavek | 1 smlouva za celkem 93 775 Kč | 1 smlouva za celkem 171 868 Kč | 1 smlouva za celkem 63 646 Kč | 1 smlouva za celkem 83 490 Kč | 1 smlouva za celkem 111 925 Kč | ||||||
| Petr Kosohorský | 1 smlouva za celkem 79 424 Kč | 1 smlouva za celkem 66 620 Kč | 1 smlouva za celkem 98 175 Kč | ||||||||
| Baribal Kids s.r.o. | 1 smlouva za celkem 213 230 Kč | ||||||||||
| INSGRAF s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jiří Racek | 1 smlouva za celkem 190 225 Kč | ||||||||||
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| iSophi Education s.r.o. | 1 smlouva za celkem 68 882 Kč | ||||||||||
| Ing. Milan Krabec | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 smlouvy za celkem 352 825 Kč | ||||||||||
| Michal Rohrer | 1 smlouva za celkem 142 397 Kč | ||||||||||
| HIT PODNIK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MONOTREND s.r.o. | 1 smlouva za celkem 133 326 Kč | ||||||||||
| Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s. | 1 smlouva za celkem 61 000 Kč | 1 smlouva za celkem 77 400 Kč | |||||||||
| Jiří Bokr | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Bisous s.r.o. | 1 smlouva za celkem 67 980 Kč | ||||||||||
| HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Petr Chýnovský | 1 smlouva za celkem 156 770 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 91. mateřská škola Plzeň, Jesenická 11, příspěvková organizace | 59 | 4 796 277 Kč |
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 6 | 1 484 277 Kč |
| CCA Group a.s. | 1 | 36 300 Kč |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Plzeňský kraj | 3 | 179 042 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 214 291 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 0 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
91. mateřská škola Plzeň, Jesenická 11, příspěvková organizace, Západočeská univerzita v Plzni
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| 91. mateřská škola Plzeň, Jesenická 11, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 222 627 Kč | 6 smluv za celkem 376 500 Kč | 8 smluv za celkem 681 036 Kč | 10 smluv za celkem 788 053 Kč | 2 smlouvy za celkem 68 882 Kč | 12 smluv za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 351 967 Kč | 6 smluv za celkem 436 386 Kč | 2 smlouvy za celkem 268 695 Kč |
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 197 516 Kč | 1 smlouva za celkem 179 884 Kč | 1 smlouva za celkem 270 508 Kč | 1 smlouva za celkem 464 860 Kč | 1 smlouva za celkem 371 510 Kč | ||||||
| CCA Group a.s. | 1 smlouva za celkem 36 300 Kč | ||||||||||
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Plzeňský kraj | 2 smlouvy za celkem 128 042 Kč | 1 smlouva za celkem 51 000 Kč | |||||||||
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 smlouva za celkem 214 291 Kč | ||||||||||
| Statutární město Plzeň | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 smlouva za celkem 0 Kč |