Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 26 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 81. mateřská škola Plzeň, Hodonínská 53, příspěvková organizace | 9 | 546 600 Kč |
| Bc. Hana Šroubová | 1 | 552 365 Kč |
| GASTRO SERVIS Plzeň s.r.o. | 3 | 475 522 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 144 219 Kč |
| Markéta Simandlová | 1 | 653 400 Kč |
| Milan Pojer | 1 | 99 150 Kč |
| Eva Pechanová | 1 | 279 000 Kč |
| Pavlína Benczeová | 1 | 306 000 Kč |
| Jan Štorch | 4 | 0 Kč |
| Pavel Václavek | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| 81. mateřská škola Plzeň, Hodonínská 53, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 98 500 Kč | 1 smlouva za celkem 73 850 Kč | 2 smlouvy za celkem 257 450 Kč | 3 smlouvy za celkem 116 800 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| Bc. Hana Šroubová | 1 smlouva za celkem 552 365 Kč | ||||||||||
| GASTRO SERVIS Plzeň s.r.o. | 1 smlouva za celkem 299 206 Kč | 2 smlouvy za celkem 176 316 Kč | |||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 97 965 Kč | 1 smlouva za celkem 22 530 Kč | 1 smlouva za celkem 23 724 Kč | ||||||||
| Markéta Simandlová | 1 smlouva za celkem 653 400 Kč | ||||||||||
| Milan Pojer | 1 smlouva za celkem 99 150 Kč | ||||||||||
| Eva Pechanová | 1 smlouva za celkem 279 000 Kč | ||||||||||
| Pavlína Benczeová | 1 smlouva za celkem 306 000 Kč | ||||||||||
| Jan Štorch | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Pavel Václavek | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| 81. mateřská škola Plzeň, Hodonínská 53, příspěvková organizace | 20 | 2 956 998 Kč |
| LOKKI International s.r.o. | 4 | 546 600 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
81. mateřská škola Plzeň, Hodonínská 53, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| 81. mateřská škola Plzeň, Hodonínská 53, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 552 365 Kč | 2 smlouvy za celkem 397 171 Kč | 1 smlouva za celkem 653 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 121 680 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 302 724 Kč | 8 smluv za celkem 857 511 Kč | 1 smlouva za celkem 72 147 Kč | |||
| LOKKI International s.r.o. | 1 smlouva za celkem 98 500 Kč | 1 smlouva za celkem 73 850 Kč | 1 smlouva za celkem 257 450 Kč | 1 smlouva za celkem 116 800 Kč | |||||||
| Statutární město Plzeň | 1 smlouva za celkem 0 Kč |