Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Libor Vrtěl | 1 | 359 866 Kč |
| 70. mateřská škola Plzeň, Waltrova 26, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
| Account, Tax & Trade Service, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jitka Čechurová, Ing. | 2 | 700 000 Kč |
| GASTRO SERVIS Plzeň s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pavlína Benczeová | 1 | 420 000 Kč |
| REVO hřiště s.r.o. | 1 | 72 968 Kč |
| Jaroslava Kováříková | 1 | 114 950 Kč |
| HOME Business s.r.o. | 1 | 159 763 Kč |
| Leoš Sikora | 1 | 72 440 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Libor Vrtěl | 1 smlouva za celkem 359 866 Kč | ||||||||||
| 70. mateřská škola Plzeň, Waltrova 26, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Account, Tax & Trade Service, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jitka Čechurová, Ing. | 1 smlouva za celkem 700 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| GASTRO SERVIS Plzeň s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Pavlína Benczeová | 1 smlouva za celkem 420 000 Kč | ||||||||||
| REVO hřiště s.r.o. | 1 smlouva za celkem 72 968 Kč | ||||||||||
| Jaroslava Kováříková | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč | ||||||||||
| HOME Business s.r.o. | 1 smlouva za celkem 159 763 Kč | ||||||||||
| Leoš Sikora | 1 smlouva za celkem 72 440 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 70. mateřská škola Plzeň, Waltrova 26, příspěvková organizace | 10 | 1 990 693 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 0 Kč |
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 2 | 180 082 Kč |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| 70. mateřská škola Plzeň, Waltrova 26, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 359 866 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 72 968 Kč | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč | 3 smlouvy za celkem 232 203 Kč | |||||
| Statutární město Plzeň | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 63 598 Kč | 1 smlouva za celkem 116 484 Kč | |||||||||
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |