Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 10 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Asociace nestátních neziskových organizací v České republice z. s. (ve zkratce "ANNO ČR") | 10 | 1 147 774 Kč |
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 66 574 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Asociace nestátních neziskových organizací v České republice z. s. (ve zkratce "ANNO ČR") | 1 smlouva za celkem 90 750 Kč | 3 smlouvy za celkem 281 567 Kč | 1 smlouva za celkem 94 743 Kč | 2 smlouvy za celkem 264 990 Kč | 1 smlouva za celkem 163 350 Kč | 1 smlouva za celkem 185 800 Kč | 1 smlouva za celkem 66 574 Kč | ||||
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 smlouva za celkem 66 574 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo práce a sociálních věcí | 2 | 211 750 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 7 | 869 450 Kč |
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 66 574 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ministerstvo práce a sociálních věcí | 1 smlouva za celkem 90 750 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | |||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 smlouvy za celkem 160 567 Kč | 1 smlouva za celkem 94 743 Kč | 2 smlouvy za celkem 264 990 Kč | 1 smlouva za celkem 163 350 Kč | 1 smlouva za celkem 185 800 Kč | ||||||
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 smlouva za celkem 66 574 Kč |