Soukromá firma. Řídí 4 podřízené subjekty.
Založeno | 01.02.1992 |
IČO | 44990260 |
Datová schránka | 2z7jvcv |
Přehled rizik, která u jednotlivých subjektů sledujeme za rok 2020
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 76 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,02 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,82 % z celkového počtu.
Detailní informace o smlouvách uzavřených soukromou firmou za poslední roky uvedených v registru smluv.
V roce 2021 uzavřel subjekt 65 smluv za 340 mil. Kč (pokles o -22,52 % oproti roku 2020)
V 2021 utajil hodnotu kontraktu u 11 smluv, což je celkem 16,92 % ze všech.
Největší smlouvy v 2021 byly uzavřeny v oblastech Sociální služby (50 mil. Kč), Dary a dotace (6 mil. Kč), Nábor zaměstnanců (900 480 Kč)
Zobrazit podrobnosti o registru smluvPodrobné informace o veřejných zakázkách, kterých se firma zúčastnila jak z věstníku veřejných zakázek, tak z profilů zadavatelů.
Diecézní charita Brno se vyskytuje
Podrobné informace o dotacích, které firma obdržela, z nejúplnější databáze dotací.
Firma Diecézní charita Brno dostala 2873 dotací v celkové hodnotě 1 116 358 164 Kč.
3 dceřiné společnosti (z celkem 4) firmy Diecézní charita Brno dostaly dalších 60 dotací v hodnotě 93 819 593 Kč.
Celý holding včetně Diecézní charita Brno dostal celkem 2933 dotací v celkové hodnotě 1 210 177 757 Kč.
Zobrazit podrobnosti o dotacíchInformace o insolvenčních řízeních, kterých se firma účastní jako dlužník, věřitel či správce.
Zobrazit podrobnosti o insolvencíchPřehledná statistika největších dodavatelů pro firmu podle smluv v registru smluv.
V roce 2021 byly největšími smluvními dodavateli subjektu společnosti
Přehledná statistika největších odběratelů zboží a služeb od této firmy podle smluv v registru smluv.
V roce 2021 byly největšími smluvními odběrateli subjektu společnosti
Na hlídači máme kromě hlavních databází 35 dalších menších databází. Zde vám podrobně vypíšeme, co v nich této firmě naleznete.
O subjektu jsme našli 86 výsledků ve 3 databázích. Nejvíce v
Zaměstnanci, rozpočty, organizační struktura a další informace této firmě ze státních rejstříků.
Zobrazit další informace