Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Michal Müller
změna 01.10.2020
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 47922206 |
| Datová schránka | mzugyxh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Přehled rizik, která u jednotlivých subjektů sledujeme za rok 2026
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 58,33 % z celkového počtu.
Detailní souhrn rizik a zajímavostí !!
Ministerstvo spravedlnosti od 17.12.2025 zrušilo veřejnosti přístup k evidenci skutečných majitelů.
Zásadním způsobem tím omezilo veřejnou kontrolu subjektů obchodujících se státem, dostávajících dotace
a zjednodušila praní špinavých peněz.
Detailní informace o smlouvách uzavřených úřadem za poslední roky uvedených v registru smluv.
Podrobné informace o dotacích, které úřad dostal, z nejúplnější databáze dotací.
Úřad Gymnázium Jiřího Wolkera, dostal 39 dotací v celkové hodnotě 96 885 134 Kč.
2 podřízená organizace (z celkem 1) úřadu Gymnázium Jiřího Wolkera, dostaly 4 dotace v hodnotě - 3 436 045 Kč.
Úřad Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov, Kollárova 3 včetně podřízených organizací dostal celkem 43 dotací v celkové hodnotě 93 449 088 Kč.
Podrobné informace o veřejných zakázkách, které úřad vypsal jak z věstníku veřejných zakázek, tak z profilů zadavatelů.
Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov, Kollárova 3 se vyskytuje
U subjektu registrujeme 2 profily zadavatele.
Detailní informace o aktuálním i dřívějším vozovém parku organizace.
Informace o insolvenčních řízeních, kterých se úřad účastní jako dlužník, věřitel či správce.
Pro základní informace o insolvenci musíte být přihlášeni
Přehledná statistika největších dodavatelů pro úřad podle smluv v registru smluv.
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli úřadu společnosti
Přehledná statistika největších odběratelů zboží a služeb od tohoto úřadu podle smluv v registru smluv.
V roce 2026 byly největšími smluvními odběrateli úřadu společnosti
Podrobný přehled smluv, které úřad uzavřel s firmou, která sponzorovala politické straný (nebo její majitel).
Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov, Kollárova 3 uzavřel 62 smluv smluv (tj. 19,31 % všech smluv) s firmami a osobami podporující politické strany.
Na hlídači máme kromě hlavních databází 46 dalších menších databází. Zde vám podrobně vypíšeme, co v nich o tomto úřadu naleznete.
O úřadu jsme našli 4 výsledky v jedné databázi.
Podrobnosti o organizace v dalších databázích 4
Dceřiné společnosti podle českého obchodního rejstříku. Standardně zobrazujeme aktuálně platné dceřiné společnosti a společnosti, které měli vazbu na organizaci v posledních pěti letech.
Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.