Úřad - orgán veřejné moci. Organizační složka státu. Je součástí 12 kategorií orgánu veřejné moci.
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 800 smluv za celkem 508 mil. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
21 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
16,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 3 576 920 Kč |
| IT | 1 | 2 136 860 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 3 | 1 816 688 Kč |
| Řemesla | 4 | 821 432 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 723 725 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 712 218 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 211 750 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 96 800 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 75 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 72 600 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 50 094 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | - 11 923 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká obchodní inspekce | 40 | 21 019 709 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 3 576 920 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 72 600 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 4 | 6 931 582 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 5 894 038 Kč |
| IT Hardware | 1 | 5 212 269 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 5 071 340 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 4 471 150 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 7 | 2 671 625 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 1 684 247 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 1 481 040 Kč |
| Řemesla | 7 | 1 341 317 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 359 370 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 348 480 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 342 188 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 331 904 Kč |
| Kancelář | 2 | 306 626 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 240 831 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 223 410 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Telco | 2 | - 6 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká obchodní inspekce | 52 | 34 034 616 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 5 | 4 471 150 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,62 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 5 | 21 340 213 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 6 | 5 453 670 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 7 | 4 370 235 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 3 815 729 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 2 423 738 Kč |
| Právní služby | 3 | 1 867 192 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 1 652 581 Kč |
| Telco | 3 | 1 472 860 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 095 986 Kč |
| Řemesla | 5 | 892 006 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 291 792 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 3 | 277 822 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 265 232 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 255 292 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 249 310 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 224 274 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 169 400 Kč |
| IT Hardware | 1 | 137 485 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 123 408 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká obchodní inspekce | 59 | 42 355 106 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 5 | 4 471 150 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,99 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 10 324 075 Kč |
| IT | 5 | 9 162 187 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 2 885 828 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 1 747 932 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 1 532 374 Kč |
| Řemesla | 10 | 1 439 719 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 959 111 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 3 | 945 918 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 649 649 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 392 774 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 359 370 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 4 | 356 584 Kč |
| Telco | 3 | 348 964 Kč |
| Právní služby | 3 | 302 500 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 243 271 Kč |
| IT Hardware | 1 | 174 120 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 157 300 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 60 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 4 | 59 503 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká obchodní inspekce | 67 | 36 031 067 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 7 | 7 800 617 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 6 799 072 Kč |
| Osobní vozidla | 5 | 5 863 466 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 11 | 4 647 007 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 3 | 2 827 165 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 2 005 544 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 525 421 Kč |
| Telco | 1 | 959 772 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 792 561 Kč |
| Řemesla | 4 | 374 350 Kč |
| Paliva a oleje | 3 | 327 226 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 326 036 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 290 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 280 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 263 841 Kč |
| Kancelář | 1 | 230 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 182 105 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 149 665 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 110 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 99 220 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 80 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 60 349 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 22 893 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká obchodní inspekce | 53 | 32 757 559 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 9 | 4 006 675 Kč |
| Město Zbiroh | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
22 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká obchodní inspekce | 102 | 45 849 091 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 1 557 575 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 57 787 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 0 Kč |
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,80 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká obchodní inspekce | 71 | 32 368 062 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 5 | 1 946 969 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 314 500 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | - 4 283 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,95 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká obchodní inspekce | 73 | 57 227 495 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 1 557 575 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 305 500 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 17 134 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,53 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 9 | 9 615 787 Kč |
| Pojišťovací služby | 7 | 5 615 437 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 5 008 323 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 2 811 593 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 2 533 342 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 6 | 2 336 362 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 1 133 327 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 709 614 Kč |
| Telco | 4 | 563 643 Kč |
| Řemesla | 3 | 557 714 Kč |
| IT Hardware | 2 | 393 533 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 369 739 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 344 215 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 10 | 338 986 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 333 234 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 218 983 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 206 910 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 193 400 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 141 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 132 500 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 98 010 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 91 912 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 76 230 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 64 297 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká obchodní inspekce | 69 | 31 831 316 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 6 | 2 336 362 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 314 795 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 279 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 87 795 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 80 586 Kč |
| Jiří Palát | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,22 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká obchodní inspekce | 89 | 136 218 349 Kč |
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 2 420 000 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 357 555 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 2 | 249 500 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 123 587 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 82 280 Kč |
| ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |